Novú webstránku nájdete na adrese:


www.kozmicka.sk

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Vaše obľúbené citáty z knihy Prebudili ma anjeli a Život s anjelmi

Citáty z knihy: Prebudili ma anjeli

 

 • Archanjel Michal, prosím, ochraňuj nás a pusti k nám len tie entity, čo pochádzajú zo svetla.

Čitateľka sa k tomu vyjadrila takto:
Môj príbeh je taký, že v noci som sa budila zo sna a bála sa tmy. Mala som z nej obrovský strach, ale keď som si začala hovoriť tento citát z Vašej knihy. Začala som mať pocit, že Archanjel Michal je pri mne a upokojuje ma a že ku mne nepusti nejakú hroznu entitu. Tento citát mi veľmi pomáha vniesť pokoj a pohodu do môjho spánku. Ďakujem veľmi pekne za Vašu knihu. Pomohla mi veľmi.

Podobný citát z knihy na inej strane:

 • Archanjel Michal, prosím, stoj pri mne a ochraňuj ma. Prosím, pomáhaj mi a púšťaj ku mne len bytosti zrodené vo Svetle. Ďakujem.

 

 • Tmu musí poraziť len ten, kto žije v tme.

Aj keď tento citát je „vytrhnutý z kontextu“, v čitateľke to vyvolalo tieto pocity:
Ja často v živote čakám na to, že sa veci zmenia sami a nechcem sa rozhodnúť ani byť nijako aktívna. Pochopila som, že musím konať sama za seba a urobiť prvý, druhý, tretí krok a rozhodnúť sa kto som, kým som a kde chcem byť. že to nikto za mňa neurobí. Nikto za mňa nebude šťastný, ani zdravý, ani nikto za mňa nezmení v mojom živote to čo treba zmeniť. Keď budem aktívna cesta sa mi už ukáže. Takže moje trápenie porazím iba ja, moje šťastie a pohodu dosiahnem iba ja. Aktivitou, smerovaním, rozhodnutiami, prácou na sebe - aj fyzickou a duchovnou.

 • Neprestala som veriť vo vyššiu inteligenciu, ktorá nám pomáha

Čitateľka k tomu napísala:
Tento citát vo mne zarezonoval tým, že je úžasné, koľkými spôsobmi sa dá pomenovať Vyššia inteligencia...liečivá kozmická energia - je to úžasné pomenovanie Vyššej inteligencie

 • Každá bolesť v živote nás niečo učí. Učí človeka byt lepším, chápajúcim a súcitnejším. Dnes viem , že ten kto spôsobuje druhému bolesť, je oveľa viac zranený a potrebuje niekoľkonásobne väčšiu energiu lásky ako ten, koho zranil. Ak má človek v sebe dostatok lásky, nezraňuje. Veľmi jednoduchá matematika.


Čitateľka k tomu napísala:
Veľakrát sa mi už potvrdilo, že ľudia ktorí ma zranili boli veľmi nešťastní. Zo začiatku som to brala veľmi osobne, hovorilo moje ego že ako ma mohol/la zraniť, ja chuderka a pod. Dnes už to beriem tak že človek robí najlepšie ako vie v danom momente a nevie inač a že je to jeho bolesť, jeho hnev. A samozrejme to platí aj v prípade že my útočíme, zase ide o náš hnev, frustráciu, bolesť. A keď si dokážeme ešte uvedomiť čo si navzájom zrkadlíme s daným človekom tak to môže byt super poučenie. Keď toto pochopíme, tak si môžeme ušetriť veľa bolesti. Veľmi pravdivý a poučný citát, aspoň pre mňa.


 • Ľudia! Zobuďte sa! Milujte sa a neubližujte si! Objímte sa a viďte v tom druhom človeku jeho čistú, božskú dušu!


Čitateľka k citátu napísala:
Mali sme rodinnú oslavu. Po nejakom čase ostali v jednej izbe chlapi a v druhej izbe my ženy a deti. Štyri generácie: matka, dcéra, vnučky, pravnuci. Mama nás dlhšiu chvíľu pozorovala. Prišla som k nej, začala som ju objímať. Ona naďalej stála, ruky spustené. Zobrala som jej ruky do svojich a položila som si ich na plecia hovoriac: Mám ťa rada! Mama naďalej stála bez slov a nepohnute. Má ma rada, ale je iná generácia... Nečakane sa k nám pridali moje dcéry a spolu s nami vytvorili štvor-objatie. Keď som otvorila oči privreté od šťastia, boli s nami v objatí aj naši malí chlapci. Veľký objímajúci sa kruh začal tancovať ! a všetci sme sa šťastne smiali.

 • Existuje len jediný pradôvod, a z neho pramenia ďalšie a ďalšie úlohy, ktoré musí duša splniť, aby rástla. A tým základným, jediným dôvodom nášho narodenia a žitia je: byť šťastný. Energia šťastia je presne tá vibrácia, ktorá dušu prináša bližšie a bližšie k Svetlu, láske, Stvoriteľovi. Keď sme šťastní, dovolíme energii, aby prúdila cez nás, cez naše srdce, našu dušu, naše celé bytie. A keď táto energia prúdi, všetko je v poriadku. Vtedy je všetko tak, ako má byť.


Čitateľka k citátu napísala:
Tento citát vo mne zarezonoval, lebo som si uvedomila, že neustále hľadáme odpoveď, prečo sme prišli na tento svet, čo by malo byť našim poslaním. A táto odpoveď: "jednoducho byť šťastný" je jasná ako kryštál. A úplne jednoduchá, ako väčšina podstatných vecí. Jednoducho byť šťastný, skvelo to znie, človeku sa chce pri tom usmievať. :)

 

 • Keď sme rozrušení a vychýlení z rovnováhy, otvárajú sa nám v energetických systémoch priechody, ktoré priam lákajú entity z nižších vibračných hladín.


 • Tvoja intuícia je hlas tvojich anjelov.


 • Odkazy anjelov liečia dušu. Ak pod vplyvom takýchto odkazov zmeníme náš postoj, zmení sa aj vplyv situácií, aké nás dovtedy zraňovali. takto sa zmení celý náš život. K lepšiemu.


 • Sama som sa naučila, že všetky skvelé veci sú jednoduché. Anjeli nám nikdy neukazujú komplikované riešenia, občas sa nám ani veriť nechce, ako jednoducho možno dosiahnuť svoj cieľ.


 • Zmeny vo vašom živote prídu tak rýchlo, aká silná je vaša viera a aká je miera vašej schopnosti dovoliť si hojnosť, šťastie a úspech!

 

Citáty z knihy Život s anjelmi

 

 • Láska je vašou súčasťou. Objavte ju v srdci a vychutnávajte si šťastný život!

 

 • Nerovnováhu spoznáme okamžite, lebo vtedy neplynieme v pocite šťastia, radosti, lásky a slobody.

 

 • Bože, stojím pri tvojich nohách. Som prázdna studňa, naplň ma svojou láskou a všetkým, čo potrebujem.

 

 • Všetko, čo mi do života vstúpi, je zázrak a každú minútu treba vnímať ako jedinečnú a neopakovateľnú, presýtenú božskou milosťou.

 

 • Náš osud je napísaný ceruzkou, no svoju knihu života prepisujeme perom.

 

 • Bože, aj keď nechápem, prečo sa mi to stalo, prijímam túto situáciu. Odpúšťam sama sebe omyly a odpúšťam priateľovi jeho skutky. Drahý Bože, som otvorená tvojej milosti, zbav ma, prosím, tejto bolesti a ukáž mi lekciu, ktorú som z tohto vzťahu mala získať.

 

 • Ak dlhodobo prežívate šťastné dni, týždne, mesiace a roky, môžete si byť istí, že svojmu anjelovi pomáhate, lebo sledujete tú cestu, ktorú ste si pred narodením vytýčili.

 

 • Drahý archanjel Michal! Prosím, ochraňuj ma s celým svojím regimentom.

 

 • Ak to prichádza od anjelov alebo duchovných majstrov, nabádanie je jemné, nenásilné, no vytrvalé.

 

 • Boh a moji anjeli vedia, že oltár nosím v srdci, horí tam večný plameň pokory, lásky a vďaky.

 

 • Denne sa rozhodujeme, ktorou cestou pokračovať na križovatkách života. Naučíme sa rozoznávať hlas srdca... Občas však prídeme na rázcestie a celou silou duše cítime, že ktorýmkoľvek smerom sa vyberieme, zmení sa nám život. Správne rozhodnutie je vykročiť cestou odovzdania, aby sme mohli prijať nebeské šťastie.

 

 • Som pripravená na všetky zázraky, ktoré dnes ku mne majú prísť. Vítam ich a zaslúžim si ich. Dnes zažijem veľa nových zázrakov a celý deň bude úžasný

 

 • Áno, sú aj ľudia, ktorí majú vystúpiť z davu a zažiariť ako maják, aby ukazovali smer.

 

 • Možno sa treba naučiť milovať a dovoliť si byť milovaný.

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM