Novú webstránku nájdete na adrese:


www.kozmicka.sk

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Ďalšie názory účastníkov transformačného víkendu

Transformačný víkendS obrovskou vďakou, pokorou a láskou prijímam všetky názory a spovede účastníkov seminárov, meditačných dní a víkendov.
Som poctená, že vás poznám! Som neopísateľne vďačná za to, že môžem byť pri tom - o čom píšete, čo cítite a čo prežívate. Obohacujete ma viac, ako si myslíte! Ďakujem
Vaša Monika

Názory účastníkov z Transformačného víkendu v termíne: 29.9.-1.10.2017


Transformačný víkendChcem vyjadriť "klobúk dole" ako si krásne zvládla všetky tie energie cez ten víkend a každú našu individualitu. Jedine človek s nadhľadom a egom nabok to asi dá. A to bežne nie je jednoduché a bežné.
Janka

Ďakujem Monika za plnohodnotný víkend. Zažila som neopísateľné pocity vďaky, lásky, pokory. Dostala som (našla som) svoju silu, uvedomila a prijala som všetko, čo mi patrí. Ďakujem.
Jana

Monika, slniečko, ďakujem za čarovný víkend v krásnom energetickom prostredí. Už teraz viem, že sa mi môj život zmení krásnym smerom vďaka tebe a tomu, čo som tu čistila a pustila zo seba. Žiar nám takto aj naďalej a rozdávaj okolo seba len svetlo a lásku ako to robíš úžasne. Ďakujem, že som ťa spoznala. Ďakujem, že si.
Prajem takýto víkend každej jednej bytosti, duši - prísť a zúčastniť sa plnohodnotného víkendu.  Hlavne prídi bez očakávaní, o to viac sa ti toho ukáže a pochopíš.
Ďakujem, ďakujem, ďakujem.
Lucia

Čas pre seba strávený v zaujímavom kolektíve srdečných ľudí, príjemnom prostredí, keď nevnímate jeho plynutie (času) a pociťujete blaženosť a radosť. Ešte aj počasie podporilo celkovú harmóniu. Smiech od srdca bol skvelým doplnkom. Ďakujem za všetko.
Zuzana

Počas celého sedenia som pociťovala úžasnú energiu voľnosti, prechádzania mojej duše svetlom a žiarou, ktoré ma duchovne posilnili a ukázali mi posun v mojej duchovnej ceste.
Účastníčka

Transformačný víkendCítila som sa tu výborne a som šťastná a vďačná zároveň, že som tento transformačný seminár mohla absolvovať. Skvelé cvičenia a meditácie mi pomohli pochopiť svoju slabosť a problém, na ktorom mám popracovať a tak vytvárať svoj život krajší, spokojnejší a radostnejší. Veľmi som oceňovala Monika tvoje otázky, vďaka ktorým sme si samé prišli na príčinu našich ťažkostí v živote. Tvoje názory a pohľady na situácie mi pomohli pochopiť moje konanie a viem, čo a ako mám meniť a odstraňovať.
Silvia

Ďakujem Monike a celému kolektívnu za neskutočný, emóciami a dobrou náladou nabitý transformačný víkend. Budú to v mojom živote nezabudnuteľné zážitky. Otvorila sa mi cesta, čistá, nepoškvrnená, plná lásky a dobra, po ktorej som sa rozhodla kráčať. Slovami sa to nedá ani opísať... To treba zažiť... Monika, patrí ti jedno veľké ďakujem.
Jazmín

Transformačný víkendĎakujem za krásny, milosťou naplnený víkend v krásnom prostredí. Víkend plný emócií, uvedomení, odpustení a lásky v Božej a anjelskej prítomnosti. S úprimnou vďakou
A.H.

Ďakujem za nádherný víkend strávený s anjelmi. Moja duša je mladšia a ľahšia. Oslobodila sa od bolestí a ťažoby. Každému, kto prejaví záujem, prajem, aby zažil ešte intenzívnejší zážitok v radosti a pokore.
Eva

Neverte slovám iných ľudí, neverte cudzím zážitkom. Príďte a precíťte si to sami. Stretnutie so Svetlom je jedinečné!
Daniela

Transformačný víkendMonikin seminár splnil všetky moje očakávania. V príjemnom prostredí sa zišiel úžasný kolektív žien. Odchádzam zharmonizovaná, vyrovnaná sama so sebou a s energiou na ďalšie dni a hlavne, mám vnútornú silu riešiť moje súkromné problémy.
Nely

Monika je úžasná baba, ktorá ťa nesklame v žiadnej situácii. Je dobrá, milá, úžasná a nechýba jej veľké srdce, ktoré otvorí každému, kto potrebuje jej pomoc. Vidí ľudí takých, akí sú. Nesúdi, nemá potrebu nikoho kritizovať a dokáže ukázať každému cestu.
Ďakujem za úžasný zážitok, pocit veľkej úľavy. Veľké ďakujem za krásny víkend.
Charlie

 

 

Stôl hojnosti

Transformačný víkend

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM