Novú webstránku nájdete na adrese:


www.kozmicka.sk

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Júlia Jánok

Podnikám ako účtovník – expert (MARK PLUS, s.r.o. Štúrovo) a svojimi službami podporujem podnikateľov v ich činnosti. S Monikou Jakubeczovou sa poznám už niekoľko rokov. Naša známosť sa začala rozvíjať v období, keď som riešila strategické zmeny v mojom podnikaní. Sledovala som jej aktivity na stránke Internet – Marketing – Stratégie, kde som sa hodne veľa naučila z oblasti internetového biznisu. Zúčastnila som sa aj školení, ktoré Monika organizovala. Poznatky, ktoré som vďaka nej získala, ma posunuli výrazne ďalej v mojom podnikaní a aj vďaka nim teraz úspešne rozbieham internetový portál nielen pre maďarských podnikateľov na Slovensku www.vallalkozasszlovakiaban.hu. Monika vďaka svojím rozsiahlym skúsenostiam vie naozaj komplexne pomôcť začínajúcim podnikateľom v oblasti internetového biznisu, online marketingu, ale aj v iných oblastiach života, ktoré sú nemenej dôležité.
S úctou a vďakou
Júlia Janoková


Saporia
Začalo sa to vlastne už v roku 2010, keď som sa prihlásila na odber noviniek z Monikinej stránky Internet-Marketing-Strategie.sk. V tom čase som ešte neplánovala podnikať, ale téma ma zaujímala, tak som si maily odkladala. Minulý rok na jeseň som sa začala pohrávať s myšlienkou na vlastné podnikanie a k odloženým mailom som sa vrátila. Na Monikinej stránke som objavila 3 CD: Zresetujte svoju myseľ + Úspech a šťastie na dosah + Meditácie a afirmácie. Hneď som si ich objednala. Je to skvelé a povzbudzujúce počúvanie, myšlienky sa správne poukladajú a hlava sa vyčistí. Zrazu sa mi vyjasnilo, kam chcem smerovať. Nápad na vlastné podnikanie začal naberať na intenzite a začiatkom roka 2015 som pretvorila myšlienky na skutočnosť. Monikine cenné rady mi pomohli nie len pri rozbehu podnikania, ale aj v iných oblastich života. Ďakujem Monika, že ma Vaše CD inšpirovali k začatiu podnikania, len vďaka Vám som sa do toho pustila.
Bibiána Kálnová, www.saporia.sk

Ford

Vďaka Monike Jakubeczovej sa nám konečne podarilo začať otvorene komunikovať s našou dílerskou sieťou. Webová aplikácia, ktorú pre nás ušila, dokonale vystihuje všetky naše potreby a čo viac – jej správa je taká jednoduchá, že ju v pohode zvládajú všetci zamestnanci našej firmy.
Jozef Miškolci
After Sales Manager Summit Motors Slovakia, spol. s r.o.
Autorizovaný dovozca automobilov Ford


Slávka halčáková

K CD Úspech a šťastie na dosah: Toto CD funguje ako "INŠPIRÁTOR"!

  • Ak potrebujete nájsť spúšťač svojich nápadov pustite si CD "Úspech a šťastie na dosah!"
  • Ak ste hľadači a zaujímajú vás nové vedou overené informácie o sile myšlienky a o zákone príťažlivosti, pustite si CD "Úspech a šťastie na dosah!"
  • Ak máte pocit, že už dosť viete a nič vás nemotivuje, pustite si CD "Úspech a šťastie na dosah!"
  • Ak sa chcete naštvať, že Vás nenapadlo skôr nahrať podobné CD, lebo je do frasa fakt dobré!, pustite si CD "Úspech a šťastie na dosah!"
Ak si myslíte, že moje odporúčanie je prehnané, pustite si CD "Úspech a šťastie na dosah!", pretože pochopíte, že má zmysel odporúčať to ďalej.
Slávka Halčáková - herečka
www.slavkahalcakova.sk

K CD Zresetujte svoju myseľ. Reštart nestačí!

Rada sa obklopujem a stretávam s ľuďmi, ktorí sú praktickí, konštruktívni, čistí, stoja nohami na zemi a zároveň majú nápady za milión! Jednou z nich je Monika Jakubeczová! Odkedy som sa s ňou stretla osobne a mala som možnosť pozorovať ju v praxi, moje nové odvážnejšie nápady a inšpirácie dostali priestor a dávam ich do praktickej roviny. Preto som fanúšik jej CD-čok!

CD "Zresetrujte svoju myseľ. Reštart nestačí!" ponúka jednoduchý a zrozumiteľný návod na to, ako si vo svojom živote urobiť miesto a čas na to, v čom ste dobrý a čo má aj efekt. Vrelo odporúčam, funguje to!
Monika ďakujem!
(mimochodom vo svojom okolí poznám minimálne 20 ľudí ktorým by toto CD pomohlo okamžite! Je to totiž také láskavé postrčenie!)
Slávka Halčáková - herečka
www.slavkahalcakova.sk
Integra
Moniku Jakubeczovú sme pozvali ako lektorku na konferenciu Nadácie Integra, ktorej sa zúčastnilo takmer 100 žien - podnikateliek.
Hlavnou témou jej seminárov bol internetový marketing a tvorba westránok. Spätná väzba účastníčok bola vysoko pozitívna, nakoľko sme o danej téme dostali konkrétne informácie, získali sme prehľad o internetovom marketingu, aj o tom, aká má byť webstránka, ktorá prináša zákazníkov.  Monika zaujala podnikateľky svojou profesionalitou, schopnosťou odovzdať svoje vedomosti, ale tiež ochotou odpovedať na množstvo otázok.
Anna Rajská,
Nadácia Integra

Ambasada v Polsku

Ambasáda SR v Poľsku
Workshop Poďte exportovať a podnikať do Poľska usporiadaný pod záštitou predsedu NR SR Pavla Pašku.
Význam Internetu a online podnikania pri expanzii firmy do zahraničia

 


Agroturist

 

Agroturist - Slovenský zväz vidieckej turistiky a agroturistiky
Workshop o význame Internetu pre ubytovávateľov, tvorba efektívnej webovej stránky, analýza existujúcich webstránok majiteľov ubytovní (hotely, penzióny, privát)

 


TCPObčianske združenie Top Centrum Podnikateliek
Workshopy a prednášky o význame Internetu pre podnikateľov. Ako úspešne podnikať online, čo znamená webstránka pre firmu. Správa portálu Občianskeho združenia.

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM