Novú webstránku nájdete na adrese:


www.kozmicka.sk

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

O knihe Život s anjelmi

Život s anjelmi na TenerifeSom poctená a vďačná za každý názor a spätné info ku knihám. Ďakujem za každé prejavené uznanie! Písomné názory pomáhajú aj iným čitateľom pri rozhodovaní, či si túto knihu kúpiť...Takto si pomáhate navzájom a ja som za to veľmi vďačná. Ďakujem!

Tu je niekoľko názorov a reakcií na knihu Život s anjelmi

 

Život s anjelmi na Tenerife

Lucka k fotke z Tenerife napísala:
Tvoju prvú knihu som čítala na Bali pred výstupom na sopku. Teraz sa chystáme vystúpiť na sopku znova (na Tenerife), tak mi napadlo pustiť sa do tvojej druhej knihy...

K druhej fotografii Michaela (na Facebooku) napísala:
Spríjemňuje dni v škole.

Zuzka napísala:
....a okrem elektronických kníh som si objednala aj ja tie klasické, aby som mala tých Vašich anjelov aj tak trochu zhmotnených :-D Milujem tie Vaše knihy. Zuzka


Katka napísala:
Vašu prvú knihu "Život s anjelmi" som si zaobstarala na odporúčanie. Žiadnu knihu som ešte neprečítala tak rýchlo ako túto. Počas čítania som mala pocit, že tú knihu píšete pre mňa. Ale to asi všetci :-), nakoľko je písaná tak úžasne jednoducho a zrozumiteľne. Keď som bola v polovičke, prihlásila som sa na odber vašich newslettrov a hneď po prvom bola moja reakcia "jééééj, ona je ozajstná". Tak veľmi sa teším, že ste reálna, že existujete a ešte k tomu na Slovensku :-) Po dočítaní knihy som ihneď bežala do kníhkupectva kúpiť aj pokračovanie vašej knižky a objednala som si 3 vaše CDčka. Ja som taká šťastná, že som vás našla :-) Keď ma moje deti vidia čítať, tak sa už pýtajú, či znova čítam o anjelikoch :-) Hoci som akýsi nováčik, čo sa anjelov týka, svojho anjela strážneho pri sebe cítim celý život. Ale až po prečítaní vašich kníh som sa začala prihovárať aj ostatným. Začala som viac relaxovať a meditovať. Vaše knihy mi dali toľko odpovedí na moje otázky, aj na tie nevypovedané a za to vám vlastne chcem len touto formou poďakovať. Zo srdca ďakujem ♥♥♥

Daniela napísala:
Vašu druhú knihu (Život s anjelmi) som rýchlo prelúskala - môžem povedať, že to nie je prvá kniha, ktorú som čítala s touto tematikou a z mojich skúsenosti sa autori častokrát opakujú, lebo veď je to jeden princíp a každý ho vníma podobne a s takou láskou ako vy.
Ale musím uznať Monika, máte úžasný dar zrozumiteľné opísať pocity, ktoré v mnohých ľuďoch ostávajú len nepomenovanymi pocitmi. Dokážete dať meno veciam, o ktorých si mnohí len myslia, že existujú. Vaša druhá kniha je pre mňa ďalšou inšpiráciou a ďalším schodom k nekonečnému poznaniu svetla, lásky a viery v samu seba.

Miriam napísala:
Monika,
...našla si ma Vaša knižka Život s anjelmi. Veľmi mi pomohla. Vaša knižka je veľmi, veľmi, veľmi dobrá. Už som ju odporúčala svojim kamarátkam a tiež svojim dcéram. :) Je napísaná štýlom ktorý pochopí každý, a je v nej veľa príkladov z Vašej praxe. Ďakujem anjelikom za to, že mi ju "nenápadne podstrčili " a ďakujem Vám, že ste ju napísali.

Život s anjelmi
Gabika napísala:
.... Keď mi je ťažko idem si kúpiť nejakú dobrú knihu a tentokrát som siahla po vašej knihe Prebudili ma anjeli. No musím napísať, že knihu som prečítala za jeden večer a na druhý deň som si šla kúpiť aj druhú Život s anjelmi. Tiež som knihu bleskovo prečítala a rozhodla som sa, že Vám musím napísať a hlavne poďakovať že pri čítaní vašej knihy som cítila úľavu a našla som v sebe  akýsi pokoj.

Veronika napísala:
Milá Monika,
....Ja som s takou milou detskou radosťou šla toho dňa z pošty kedy mi balík prišiel, že keď si spätne spomeniem, možno som si cestou aj skackala od radosti a zvedavosti :-) Vaša kniha (Život s anjelmi) je úžasná!!! :-) a nesmierne má potešil aj Vás obrázok..nevedela som sa vynadívať a vynachytať ho :-) má krásne miesto pri kvietkoch v izbe. Robíte mi veľkú radosť...Vy, aj anjeli..velikánske ďakujem! :-)

Andrea napísala
...Keď som si u Vás knihu objednávala, po prečítaní obsahu som vedela, že tam budú odpovede na otázky, na ktoré som dlho hľadala odpoveď, no to som ešte netušila že tam budú kapitoly, ktoré sa má dotknú osobne. Pri jednej kapitole som dokonca plakala, čo sa mi pri knihe stalo prvý krát, a vlastne som si tak spracovala aj dlhé potlačované traumy, ktoré som mala v podvedomí a objavila tie, ktoré si mám ešte spracovať. Dokonca som prostredníctvom knihy dostávala krásne odkazy. Ráno po zobudení ležala kniha otvorená na iných stránkach a dostala som nutkanie prečítať si krátky odsek, a tak som dostávala odpoveď na svoje otázky.
Veľká vďaka za Vašu prácu. Budem sa tešiť aj na Vaše ďalšie knihy :)

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM