Novú webstránku nájdete na adrese:


www.kozmicka.sk

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Ako to funguje, keď veštica hovorí o budúcnosti

Tarotové karty - veštenieKeďže sama odovzdávam odkazy anjelov, občas sa stane, že sa rozhovor uberie aj k informáciám, ktoré daná osoba dostala od veštici. Niekto je spokojný, iní zas len mávnu rukou, že sú to zbytočne vyhodené peniaze, lebo sa im nič nesplnilo. Ako to teda je s tými odkazmi a pohľadom do budúcnosti?
Na úvod malá poznámka: jasnovidenie a odovzdávanie odkazov od anjelov je niečo úplne iné, ako veštenie, či výklad kariet (tarotových či cigánskych) pre zistenie budúcnosti.


V mojom prípade odkazy anjelov majú terapeutický charakter a prichádzajú informácie k aktuálnemu stavu duše človeka, s ktorým komunikujem. Nehovoria o krokoch pre nasmerovanie či predpovedanie budúcnosti, ale o tom, že v akom stave je momentálne duša a keď s tým niečo nespraví, aké sú alternatívne možnosti pre život tohto človeka. Anjeli nikdy neprikazujú a neurčujú, čo máte spraviť. (Ani to nesmú robiť.) Nevyhrážajú sa spôsobom, že ak toto neurobíte, potom sa stane to a to. Anjeli vás len s láskou pohladia a „dôraznejšie sa ozvú“ cez odkazy skrze iného človeka – a pritom vám nežne šepkajú: „Drahá duša, všímaj si viac tieto znamenia, sú od nás a zamysli sa nad tým, kam to môže viesť, keď s tým nič nespravíš. Všímaj si nás - svoju intuíciu a synchronicitu „náhod“, čo sú vlastne naše prejavené znamenia.“ Anjeli odovzdajú odkaz cez sprostredkovateľa vtedy, keď vy sami ich neviete rozkódovať. 99,9% ľudí, ktorí si vypočuli odkazy anjelov, odchádzali odo mňa s pocitom pokoja, a potvrdia si to, čo už aj tak dávno cítili. A presne toto je dôkaz toho, že intuitívne človek vie, čo má robiť, lebo duša komunikuje so svojim Vyšším Ja aj s inými svetelnými bytosťami. Mimochodom, tých zvyšných 0,1% je prekvapených len preto, lebo nechcú vnímať znamenia a žijú si vo svojej bolesti.

Pri veštkyni a tarotovej kartárky je to inak.
Veštica sa napája do Akasha kroniky za účelom prečítania osudu. No stále prízvukujem, že akonáhle sa do budúcnosti pozrieme, už ju meníme. Osud je pripravený jednak s možnosťami alternatívnych ciest, ktoré na nás vždy čakajú na dôležitých križovatkách života (a väčšinou práve v tomto čase máme pocit, že chceme vyhľadať veštkyňu), jednak osud nie je nemenný. Slobodná vôla človeka je nad všetky zákony, aj nad samotným naprogramovaným osudom, ktorý si volíme pred narodením. My si naozaj môžeme pokaziť či zlepšiť svoje smerovanie len tým, že v niečo silno veríme a túžime po tom.

Tak teda ako to funguje pri vykladaní budúcnosti?
Ako je možné, že niekomu po veštení vyjde skoro všetko tak, ako to bolo podané vešticou, no niekto je sklamaný, lebo nič sa z toho neudialo.

Rada by som vám vysvetlila svoj pohľad, ako to vnímam ja, ako som to nacítila pri svojom napájaní sa na vyššie dimenzie.
Informácia, ktorá tvorí základ veštenia ide cez tri filtre. Táto informácia, obraz možnej budúcnosti z Akasha kroniky prechádza cez tri vrstvy, ktoré môžu meniť a deformovať ten pôvodný.
Obraz budúcnosti v Akasha kronike, ku ktorému sa veštkyňa dostáva sa tvorí v tom momente, kedy sa nato pozrieme. Vytvorí sa na základe činov, slov a myšlienok jedinca - dovtedy uložených v tejto kronike.

Pri výklade budúcnosti sa uplatňujú tieto tri filtre:

  • 1. filter je vedomostná úroveň veštice

Obraz v Akasha kronike je daný. No ako ho prečíta osoba, ktorá sa na tento obraz pozrie, závisí od jej duchovnej úrovne, od vyzretosti duše, proste od vibračnej „kvality“ veštkyni. Každý človek je na nejakej ceste svojho uvedomenia a to vo veľkej miere ovplyvňuje úroveň, po ktorú môže ísť (do akej hĺbky sa dostane) a ako vie navnímať vyššie dimenzie. V preklade: obraz, ktorý prečíta, nemusí byť celistvý so všetkými súvislosťami.

  • 2. filter je spôsob a slová veštkyne pri odovzdávaní informácii

Veštica môže byť akokoľvek dobrá, môže daný obraz prečítať geniálne presne, ale veľmi záleží na tom, ako to, čo videla (cítila, počula) v Akasha kronike, odovzdá osobe, ktorá čaká na výklad. Aké slová použije, ako opíše stav, ktorý ona chápe. Keď ja odovzdávam odkazy, opisujem a prirovnávam „obrazy“ a pocity dovtedy, kým nie som na 100% istá, že ten človek chápe moje slová tak, ako som ich nacítila ja. Často aj poprosím ľudí, aby mi svojimi slovami povedali, čo vlastne pochopili z toho odkazu, čo som odovzdala. A kým nevidím, že to je okej, dovtedy im to vysvetľujem z rôznych uhľov pohľadu...
Ak tento druhý filter je zanedbaný a veštica si môže myslieť, že jej slová boli pochopené tak, ako ich ona myslela, pritom si to neoverí, a záujemca si pod vyslovenými slovami predstaví niečo úplne iné, tak sa informácia z Akasha kroniky ďalej deformuje a vzďaľuje od skutočnosti. Dokonca to môže mať aj nepríjemné následky, keďže si záujemca pretvorí, preprogramuje budúcnosť, práve obrazmi, ktoré si podľa vypočutých a nesprávne pochopených slov vytvorí.

  • 3. filter je o tom, ako to záujemca pochopí.

Často sa stane, že sa vydáme k veštici s očakávaním, že nám potvrdí to, čo cítime. Sme náchylní počuť to, čo chcem počuť a nie to, čo je naozaj vyslovené. Ak predpokladáme, že veštkyňa je naozaj dobrá, ak sa snažila odovzdať informácie presne, môže sa stať, že pri odkaze „osudový partner“ záujemca bude počuť „ideálny partner“. A to je veru veľký rozdiel. V živote stretávame ľudí preto, aby nám niečo zrkadlili, aby sme sa niečo naučili, pochopili, napravili, alebo sa posunuli. Osudový partner môže byť aj tyran, ktorý nás dovtedy bude psychicky podkopávať, kým sa mu sebavedome nepostavíme a nezačneme bojovať za svoje hodnoty. A to veru nie je obraz ideálneho partnera. Preto je tento tretí filter pri predpovedaní budúcnosti tiež veľmi dôležitý. Najlepšie je, nahrať si výklad kvalitnej veštice a potom si to počúvať dovtedy, kým naozaj nepochopíme tie slová tak, ako boli mienené. Ak už ste sa teda už k tej veštkyni rozhodli ísť :-)

Odovzdala som len môj pohľad ako chápem ja celý proces veštenia. Dovoľujem si to tvrdiť na základe mojich osobných skúseností s vyššími dimenziami a svetelnými bytosťami. Dokážem už vnímať aj jednu stranu (pohľad do Akasha kroniky) aj druhú (keď sama som sedela u veštkyni) a vidieť celkový obraz z tej úrovne vedomia, kde sa aktuálne nachádzam. Čo ale neznamená, že je to jediná pravda :-)

Odkedy ale viem, že najvyšší zákon je slobodná vôla človeka, viem aj to, že čokoľvek máme v osude pripravené, smerovanie je v konečnom dôsledku na nás. Akýkoľvek karmický dlh sa môže zjemniť či vyčistiť (zrušiť) a kedykoľvek sa môžeme vydať na cestu šťastného života. Nič nie je nemenné, všetko je v našich rukách.

Prajem vám nádherný a šťastný život!
S láskou
Monika


Video k tejto téme nájdete aj na YouTube.com TU

 

Veštenie, výklad budúcnosti, tarot

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM