Novú webstránku nájdete na adrese:

 www.kozmicka.sk


 

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Paralelné vnímanie

Paralelné vnímanieVeľmi jasne si pamätám niektoré sľuby, ktoré mi povedali múdrejší a spirituálne zrelší ľudia na začiatku mojej duchovnej cesty (a to boli vlastne skoro všetci, veď ja som mala nulové, alebo malé informácie). Dve veci boli také silné, ktoré som si nevedela ani predstaviť:
1. Keď sa so mnou bude niekto rozprávať, budem vedieť, čo je pravda. Či mi klame, alebo hovorí pravdu. A keď klame, tak čo je pravda.

2. Vlastne to nebol prísľub, len som obdivovala ľudí, ktorí to dokázali. Nazvala by som to "paralelné vnímanie": Na jednej strane je človek vo svojom tele a komunikuje s ľuďmi, na strane druhej jeho duša, či vedomie sa baví s anjelmi. Toto mi prišlo až uletené a bola som na hranici dôvery, či tomu vôbec veriť...

Nuž, roky plynuli, ja som prechádzala učením a duchovným zrením a dnes, po mnohých skúsenostiach s inou formou bytia mi prídu až úsmevné vyššie spomínané body. Úsmevné preto, že som im neverila, alebo pochybovala. Dnes to žijem a je to pre mňa prirodzené.

Nemusela som sa to priamo učiť ako lekciu či techniku, s ktorou budem vedieť odhaliť lož. Funguje to tak, že ak sa vaše vibrácie zvýšia a energetická sústava očistí (a pravidelne čistí), automaticky získavate také schopnosti, ktoré pri nižších vibráciách nedokážeme vnímať (lebo ich máme, len ich nevieme ani rozpoznať, ani s nimi pracovať). A práve to paralelné vnímanie som na jednom meditačnom dni účastníkom spomenula. Položila som účastníčkam otázku a kým som registrovala ich odpovede a reagovala na ne, paralelne mi anjeli hovorili, že to čo sa zbytočne pýtam, keď viem, ako to funguje:

  • buď si to ja určím a potom poprosím anjelov, aby mi s tým pomohli, alebo
  • už myšlienka na danú vec je vlastne ich šepot, čiže to musím spraviť a oni ma tým pádom úspešne dovedú k „vymyslenému“ výsledku (k uskutočneniu veci).

Aby ste tomu rozumeli. Napojiť a na anjelov a odovzdávať ich odkazy je iný proces. Vtedy tečie energia a hovorím to, čo vnímam.
Paralelné vnímanie nazývam proces, kedy moje vedomie komunikuje s ľuďmi okolo na istú tému a anjeli moji majstri mi zároveň nielen odovzdávajú informácie, ale sa s nimi zároveň aj rozprávam, občas „hádam, či protirečím :-)

V spomínanú sobotu, cez meditačný deň sa to stalo aj dvakrát. Napríklad, keď som sa prítomných dám spýtala, či by mali záujem o viacdňové meditačné stretnutie. Túžila som po takom komornom viacdňovom pobyte v prírode už dlhšie, no chcela som si to overiť, či by naozaj bol záujem. A ako som tú otázku vyslovila, okamžite sa mi "v mysli", v nadvedomí, alebo to nazvime ako chceme, ozvali: prečo sa to pýtaš, veď vieš, že ak to chceš, pomôžeme ti s tým a uskutoční sa to. Keď som sa ospravedlnila za svoj prešľap, dodali, že mohla som si domyslieť, že ten nápad nie je z mojej hlavy a že to stretnutie sa má uskutočniť, čo mi už šepkali nejaký čas (a preto som po tom túžila). Zase som na to reagovala, rozhovor ešte trochu pokračoval, až som sa navrátila do klasického procesu jednosmerného vnímania.

Prečo o tom píšem?
Nuž, lebo viem aké to je byť na začiatku duchovného prebudenia, aké to je, keď už človek kráča na ceste, ale stále nemá isté schopnosti a "závidí" (aj keď v dobrom) tej druhej osobe, ktorá to už má. A viem, aké je s tým žiť. Je to úžasný život, oslobodzujúci a ľahký. A chcem vám odovzdať odkaz od vašich anjelov, že tento stav je "normálny" pre každého, kto sa čistí, kto medituje a napreduje vo svojom duchovnom raste. Uverte tomu, že vás to rovnako čaká, otázne je len, kedy. A to KEDY môžete urýchliť práve tým, že priložíte ruku k dielu. Čistite svoje čakry, odhaľte a prečistite svoje karmické záťaže (terapie), učte sa a používajte rôzne duchovné techniky (knihy, kurzy), občas choďte na hromadné spirituálne stretnutia, kde veľká energia vám dopomôže k takým zážitkom, ktoré sami doma nemôžete zažiť - a ani sa nezbadáte zmení sa vaše vnímanie.
Zo srdca Vám to prajem!

A ešte niečo o odhalení pravdy.
Keď mi o tom prvýkrát hovorili, predstavovala som si to tak, že vedľa osoby, ktorá mi klame, bude monitor, na ktorom uvidím vyrozprávaný príbeh, ale pravdivý. Nuž, možno to niekto naozaj má takto, ale ja nie. U mňa je to rôzne. Nie som jasnovidka, pracujem len s energiami a preto vnímam informácie v podobe energií. Čim je daný človek bližší (rodina, priatelia), tým viac som napojená a týchto ľudí vycítim aj na akúkoľvek diaľku. Napríklad viem nielen to, že sa trápi, ale aj dôvod. Väčšinou vždy počkám na moment, aby sa mi tá osoba zdôverila. Platí to aj v prípade radosti. Dopredu vidím, keď s niečo podarí a teším sa z toho, aj keď daná osoba je momentálne v najväčších bolestiach. Upokojuje ma pocit, že viem, kam sa dostane a viem, že touto cestou si musí prejsť. Viem aj to, kedy môžem pomôcť a kedy sa musím strániť, vydržať a len čakať. Bolo to náročné naučiť sa nezasiahnuť pri najbližších, no zároveň som sa naučila vymodliť si pre nich milosť, aby sa utrpenie skončilo skôr. Aby lekciu, ktorú sa cez bolesť musia naučiť, spoznali čo najskôr, aby choroba, či iné duševné utrpenie odznelo čo najskôr.

Pri cudzích je to trochu inak.
Neviem čítať myšlienky, ako sa ma to istý pán spýtal na terapii. Neviem navnímať nič, čo jeho duša či jeho anjeli nedovolia. A aj keď vidím či cítim informácie, okamžite dostávam usmernenie, čo z toho môžem odovzdať a čo ten človek ešte nemôže počuť. Krásne na tomto procese je to, že sa to vo mne neukladá, ale pretečie. Ja nie som zaťažená a dotyčný človek sa nemusí báť, že s jeho „načítanými údajmi“ budem pracovať. Akonáhle totiž odíde z môjho energetického prostredia (zíde z očí), berie so sebou svoju energiu a kanál sa zatvára (zíde z mysle). Do večera si nepamätám ani to, čo konkrétne sme spolu riešili.

Rozmýšľam, či publikovať tieto informácie, a znova mi prichádza správa, že áno, lebo niekto sa v nich nájde. Pre niekoho to budú neuveriteľné veci, ale budú medzi čitateľmi aj takí, ktorí sa v tomto procese spoznajú. Tí z vás, ktorí by ste chceli mať podobné schopnosti, odporúčam len to, čo už bolo vyššie popísané. Je to odkaz pre vás od anjelov:

...tento stav je "normálny" pre každého, kto sa čistí, kto medituje a napreduje vo svojom duchovnom raste. Uverte tomu, že vás to rovnako čaká, otázne je len, kedy. A to KEDY môžete urýchliť práve tým, že priložíte ruku k dielu. Čistite svoje čakry, odhaľte a prečistite svoje karmické záťaže, učte sa a používajte rôzne duchovné techniky, občas choďte na hromadné spirituálne stretnutia, kde veľká energia vám dopomôže k takým zážitkom, ktoré sami doma nemôžete zažiť a ani sa nezbadáte zmení sa Vaše vnímanie.

Zo srdca Vám to prajem!
Monika


Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM