Novú webstránku nájdete na adrese:


www.kozmicka.sk

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Príbeh od čitateľky - keď sa šťastie dá chytiť do dlaní

Motyl v dlaniA vraj, že šťastie sa nedá chytiť do dlaní :-) . Bola som šťastná, za tú možnosť, držať ho v dlani a on mi ďakoval svojím motýlim dotykom za život. V tej mikrochvíli smer boli šťastní obaja.

Táto veta ma chytila za srdce a preto vám prinášam celý príbeh - so súhlasom autorky.

Z listu čitateľky Ivety:

Monika, písali ste v poslednom emaile, že chcete môj obľúbený citát z Vašej knihy. Asi preto, že sa mi páčia žalmy a tento mi ho pripomína, tak ten citát znie:

"Bože, stojím pri tvojich nohách.

Som prázdna studňa,

naplň ma svojou láskou a všetkým,

čo potrebujem.
"

Tento citát čitateľke pripomenul svoj vlastný príbeh, ktorý zdokumentovala pred rokmi:


Motýľ

Sediac v prázdnej izbe susediacej s presklenou verandou zrazu Motylpočujem búchanie na sklo. Zo zvedavosti nasledujem zvuk. To, čo som videla ma prekvapilo. Bol to veľký motýľ Babočka, ktorý uviazol na presklenej verande a nedokázal vyletieť cez dvere znovu do záhrady. Nikdy predtým som v záhrade takého krásneho  a veľkého motýľa nevidela. ...A teraz je tu väzňom našej  verandy. Podišla som k nemu a hovorím mu, aby sa nebál, že mu neublížim a pomôžem. A on? Ako keby mi rozumel, nechal sa chytiť do mojich dlaní, ani netrepotal krídlami. Vyniesla som ho v pootvorených dlaniach na dvor, na slnko. Viete čo urobil? Roztiahol svoje nádherné veľké krídla, ale neodletel hneď, nechal ma hodnú chvíľu dívať sa na je ho lesklý chlpatý chrbátik, na trblietajúce sa modré a oranžové farby krídel. Myslím, že mi tým chcel poďakovať za život. Prvý krát som mala na dlani krásneho veľkého živého motýľa. A vraj, že šťastie sa nedá chytiť do dlaní :-) . Bola som šťastná, za tú možnosť, držať ho v dlani a on mi ďakoval svojím motýlim dotykom za život. V tej mikrochvíli smer boli šťastní obaja.

Iveta

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM