Novú webstránku nájdete na adrese:

 www.kozmicka.sk


 

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Video: Rozhovor s Alžbětou Šorfovou na Cestyksobe.cz - december 2017

Cesty k sobě s Alžbětou ŠorfovouPoznáte internetovú televíziu Cestyksobe.cz ? Úžasná Alžběta Šorfová v roku 2008 spustila online televíziu zameranú na duchovnú oblasť. Všetci, ktorí sú na spirituálnej ceste skôr či neskôr sa na túto stránku prekliknú a potom zostanú. Lebo nájdete na nej nespočetné množstvo kvalitných rozhovorov, ktoré vás posunú vpred. Je pre mňa obrovská česť, že som mohla byť hosťom Alžbětky Šorfovej v ich krásnom štúdiu. (link na video a fotky v článku)

Video si môžete pozrieť na tejto stránke: Cestyksobe.cz

Klasický môj prejav: stále ukazujem rukami :-)

Cesty k sobě

 

Cítili sme sa fantasticky!

Cesty k sobě s Alžbětou Šorfovou

S úžasnou Alžbětou Šorfovou

Cesty k sobě s Alžbětou Šorfovou

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM