• Kozmická Láska - kniha
  • Knihy a CD Moniky Jakubeczovej na Monikaj.sk
  • Program Fénix
  • Meditačné dni s anjelmi
  • Transformačný víkend

Nezmeškajte nové informácie a aktuálne či pripravované akcie. Bez čakania, okamžite na váš email.

Sme ženy č. 37 - 2.10.2015

Téma článku:o blogovaní žien na materskej

Sme ženy - o blogovaní

 

Prečo blogujeme?

Odpovedá terapeutka Monika Jakubeczová

„Dôvod môže byť psychický, vtedy písanie pôsobí terapeuticky, alebo cielený, keď mladá mamička pochopí silu internetu a začne sa písaním pripravovať na vlastný biznis. Ak sa vo svojom blogu zameria na jednu oblasť ako napríklad výchova, strava, život s ľavákom či s chorým dieťaťom, a jej články budú mať pridanú hodnotu pre čitateľa, jej blog sa časom môže stať mienkotvorným. A to je už priama cesta k zárobkovej činnosti. Cielené blogovanie časom môže prerásť do povinnosti, kedy už publikovanie nových informácií si vyžiadajú čitatelia. Výhoda blogovania spočíva v tom, že ak sa autorka časom rozhodne túto aktivitu stopnúť, jediným kliknutím môže svoj online denník zrušiť.

 

Sme ženy - o blogovaní

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.MonikaJ.sk

www.monikaj.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM