Novú webstránku nájdete na adrese:


www.kozmicka.sk

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Monika Jakubeczová - niečo o mne

Monika Jakubeczová

Kvôli rôznym nedorozumeniam z minulosti, hneď na úvod krátka správa:
Momentálne bývam a pracujem v Dunajskej Strede.

Podrobnejšie o mne:

Všetky moje aktivity, ktorým som počas dlhých rokov venovala a tie, ktoré s láskou vykonávam v súčasnosti, vôbec nesúvisia s odborom, ktorý som vyštudovala. Osem rokov som študovala chémiu, ktorá ma na počudovanie viacerých, aj bavila :-)
Život ale zariadil, aby som sa hneď v prvom roku do chemického závodu stretla s osobou, ktorá ma vtiahla do obchodovania. Aj keď to bolo MLM, okamžite som si zamilovala prácu s ľuďmi. Už vtedy som vedela, že chémia v mojom živote je len otázka času...

Zamestnania som menila pomerne často. Hľadala som sa.
V roku 2006 som sa definitívne rozhodla ukončiť pracovnoprávny pomer a stala som sa živnostníčkou. Ako čerstvá podnikateľka som ponúkala svoj produkt len na internete. Vymyslela som si sladké kytice, ktoré nikto nepotreboval, lebo ich nepoznal a tak som sa naučila, ako sa predať cez webovú stránku. O niekoľko rokov som toto moje prvé biznis dieťa predala, lebo som už svoje ďalšie podnikateľské aktivity nestíhala. Akonáhle som sa totiž osamostatnila, cítila som, ako by sa nebo rozostúpilo a začali na mňa padať skvelé podnikateľské príležitosti. Už rok po odchode zo zamestnania (rok 2007) som zakladala svoju "eseróčku", pomocou ktorej som vytvárala portál pre záujemcov o franchise koncepcie. Tento biznis som po rokoch taktiež predala...

Keďže som mala bohaté skúsenosti z marketingovej práce na mojich dvoch online podnikaniach, začala som tvoriť webové stránky pre klientov, organizovať semináre a workshopy a dodnes vykonávam poradensko-konzultačnú činnosť v tejto oblasti. Vďaka týmto znalostiam som dokázala vytvoriť rozsiahly elektronický produkt, ktorý pomáha ľuďom pri štarte online podnikania.

V rokoch 2009-2010 som vydala tri audio motivačné CD zo série Dokážete to!, - o úspechu, šťastí a ako to všetko dosiahnuť... (V ponuke už len prvé dve. Tretiu nahradili ďalšie, vydané v roku 2015.)

Som spoluzakladateľkou Občianskeho združenia E-ženy, (r.2009), no od roku 2015 už aktívne v ňom nepracujem.

Rok 2012 mi priniesol nové výzvy a tak som sa začala venovať aj terapiám a koučovaniu.

Rok 2013 bol prelomový v oblasti literárnej činnosti. V októbri 2013 vyšla moja prvá kniha Prebudili ma anjeli (vydavateľstvo IKAR). Je to moja spoveď o duchovnom prebudení. Prečítajte si, ako je možné zachovať si zdravú rovnováhu medzi materiálnym a spirituálnym životom.

Od roku 2014 organizujem jednodňové meditačné stretnutia, ktoré v roku neskôr prerástli do zážitkových viacdňových meditačných víkendov.

V roku 2015 som vydala meditačné CD s nahovorenými modlitbami a meditáciamiCD Stretnutie s anjelom a CD Čistenie, liečenie. ochrana. Viac si o nich môžete prečítať na stránke eshopu MonikaJ.sk

V novembri 2015 vydalo vydavateľstvo IKAR moju druhú knihu Život s anjelmi. Viac informácii a úryvky nájdete v tejto časti stránky, objednať si ju môžete v eshope MonikaJ.sk

V lete 2016 som vydala nové meditačné CD zamerané na liečenie fyzického tela: Liečenie v krištáľovom chráme. Ako sa zrodilo toto a predošlé meditačné CD, o tom si môžete prečítať na tejto stránke

Rok 2017 je rokom tvorby a zmien. Transformácia duše prináša nové obzory: aktívne som písala svoju tretiu knihu a pomáhala ľuďom v ich osobných transformáciách. Dodnes ich sprevádzam pri individuálnych terapiách, koučingových sedeniach ako aj na skupinových meditačných stretnutiach s názvom "Transformačná cesta duše".

Rok 2018 prináša ďalšie novinky: Vzniklo až 5 nových meditačných CD: Zriekam sa utrpenia, Končím s fňukaním, Tvorím svoju budúcnosť, Podpora a ochrana projektu a Prepojenie s Matkou Zem. Začala som publikovať video odkazy od anjelov a tiež odpovede na otázky čitateľov. Videokanál na YouTube.com nájdete TUDokončila som rukopis tretej knihy (Kozmická Láska) a zrodil sa Program FÉNIX - na podporu tých duchovných ľudí, ktorí sa rozhodnú podnikať, resp. speňažiť svoju vlastnú tvorbu. Aktuálne prebiehajú meditačné dni a kurz na výklad anjelských kariet.

Monika JakubeczováRok 2019 vydalo vydavateľstvo IKAR moju tretiu Kozmická Láska - galaktické spomienky duše. Pokračovali moje aktivity v pomoci ľuďom v čistení duše a odblokovaní starých a nefunkčných vzorcov skrze terapie a ďalšie osobné stretnutia.

Rok 2020 prináša obnovené transformačné víkendové stretnutia pod krídlami anjelov. Je to transformačný rok pre veľa ľudí a ja teším sa na každé osobné stretnutie.


Momentálne sa venujem

  • koučovaniu,
  • terapiám,
  • poradenstvu v oblasti internet marketingu a tvorby webstránok,
  • organizujem workshopy a semináre z oblasti spirituality a osobného rozvoja,
  • žijem svoj každodenný život zázrakov, čím zbieram skúsenosti - možno pre ďalšiu knihu :-)


Môžem vám nejako pomôcť? Bude mi cťou.
Kontaktujte ma prosím e-mailom: monika/zavináč/jakubeczova.sk

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM