Novú webstránku nájdete na adrese:


www.kozmicka.sk

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Čo vás čaká na Terapii

Počas hĺbkovej terapie na bunkovej úrovni nepracujeme pomocou hypnózy! Počas celého procesu ste v bdelom stave, komunikujete a kedykoľvek môžete proces prerušiť bez ujmy na zdraví.

Ako teda prebieha proces liečenia?

Počas Terapie nájdete vaše vyššie JA a dokážete si vysvetliť rôzne udalosti a medzníky vo vašom živote. Znovu prežitie týchto spomienok vám napomáha k očisteniu na duševnej úrovni.

Terapia je to ako zrkadlo vášho vnútra, ktoré vám odzrkadlí jadro vytvorených blokov.
Je to proces, počas ktorého pracujete so svojím vnútrom. Práve vaše vnútro vám pomôže v nájdení už spomínaného najvyššieho JA.

Každá Terapia je iná. Iné vnemy a procesy zažíva každý človek, a inými zážitkami prechádzate aj vy sami pri každej jednej terapii. No každá cesta má jeden spoločný moment, čím je odpustenie. Odpúšťate sebe, alebo ľuďom, ktorí vás v minulosti ranili. Energia, ktorá sa po tomto zážitku vyslobodí z pút blokov vašej duše, je neopísateľná. Zažijete nádherné cestovanie svojim vnútrom.

Ak absolvujete hoci len jedinú Terapiu, po nej už nikdy nebudete tým, kým ste boli pred ňou! Začnete svet vnímať inak. Váš život naberie pozitívnejší smer.

Čím viac Terapii absolvujete, tým sa váš život skvalitní: zdravotne, vo vzťahoch ale aj vo financiách.

 

Chcete sa objednať?
Viac informácii nájdete tu.

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM