Novú webstránku nájdete na adrese:

 www.kozmicka.sk


 

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

2017 – rok jedničky. Začnite!

20171.1.2017 sme vstúpili do nových vibrácií, ktoré nás budú sprevádzať celý tento rok. Tento článok bude nielen o jedničkách, ale aj o reálnych vplyvoch na človeka. Dobré na tom je to, že keď už o tom viete, môžete tieto vibrácie využiť. Stačí sa len rozhodnúť!

Numerológovia už dávno vedia, že dátumy majú svoju silu. Čísla totiž tak ako všetko ostatné, čo nás obklopuje, vibrujú. Jednička je číslom počiatku, nového smerovania, prvého kroku a vodcovstva. Skúste dať zrkadlo k číslu 1 a dostanete šípku udávajúcu smer: ↑.
Podľa anjelských čísiel (zdroj Doreen Virtue) sa opakované jedničky vzťahujú na myšlienky, ktoré sa rýchlejšie manifestujú. Keď vidíte 111 na ŠPZ auta, či na digitálnych hodinkách 11:11, veľmi rýchlo si upravte myšlienky na pozitívne, lebo vás Univerzum práve upozorňuje, aby ste si na svoje priania a predstavy dávali pozor. Na čo myslíte, to dostanete...

Čiže jednička má magickú vibráciu nových začiatkov. Dodáva silu a energiu k vykročeniu. Celý tento rok nás táto energia bude sprevádzať. Totiž ak spočítame jednotlivé čísla roka, dostaneme 1:
2017 => 2+0+1+7 = 10 = 1+ 0 = 1

Najsilnejšie jedničkové dni v roku:
1.1.2017 = 111
10.1.2017 = 111
11.1.2017 = 1111
1.10.2017 = 111
10.10.2017 = 111
11.10.2017 = 1111
1.11.2017 = 1111
10.11.2017  = 1111
11.11.2017 = 11111

10.11.2017  - tento deň je dokonca vyhlásený aj za 10 miliónový (Buddhov deň). Viac v článku o 10 miliónových dňoch TU

Numerológia mi učarovala už v období, kedy som o anjeloch ani počuť nechcela. No čísla fungovali, dávali mi logiku a tak som ich sledovala. Vo svojom podnikateľskom živote som si plánovala dôležité stretnutia a semináre práve na tie dni, ktoré ma svojimi vibráciami podporovali. A vždy všetko fungovalo. A preto som nadšená týmto rokom a vyššie uvedenými dátumami, lebo viem, že budú pre mňa magické.
Ak tomu uveríte aj vy, môžete ich využiť a spraviť si niekoľko magických dní v tomto roku aj vy.

Čo k tomu treba?
Odhodlanie.
Rozhodnutie pre zmenu.

Napríklad, že tento rok vykročíte na novú cestu, dostanete sa do čela (v práci, v skupine, v športe a pod.), dosiahnete niečo, po čom už dávno túžite, začnete podnikať, vydáte sa či ukončíte svoje utrpenie v deštrukčnom vzťahu, alebo spravíte čokoľvek, čo roky odkladáte.

Úspešný a vyrovnaný život môže prežívať človek vtedy, ak má vytýčené ciele. Nemusia byť nutne o peniazoch, no niekde smerovať musíme. Bytie bez cieľa je len prevegetovanie života, mrhanie časom duše.

Cesta k cieľu je sám život...

Aby sme svoje ciele dosiahli je potrebné ich najprv spísať a spraviť plán realizácie. Uvediem niekoľko tipov, ktoré  ja sama používam, alebo mi pomáhali v aktívnom manažérskom živote. Na začiatku roka je to moja prvá „pracovná“ aktivita už desaťročia.

Spísanie cieľov

Sen sa stáva cieľom len vtedy, keď k nemu priradíte dátum.
Samozrejme, potom je potrebné si k tomu sadnúť a spraviť plán, projekt, ako svoj cieľ dosiahnuť.

1Jednu z možností ako ľahšie napísať svoje ciele som už publikovala vlani, v článku
Sny, ciele, úspechy a umenie byť vďačný


2Druhá možnosť bola taká rozsiahla, že som k tomu napísala článok:
Ako spísať svoje ciele na začiatku roka

3Tretia možnosť je podobná ako druhá, len s malou obmenou:
Po spísaní svojich cieľov a priradení dátumov môžete pokojne spraviť aj ostatné kroky z „druhej možnosti“, no zoznam cieľov je potrebné rozšíriť o ďalšie úlohy, ktoré vzniknú z otázky:
Čo všetko NESPRAVÍM pre dosiahnutie svojich cieľov?
Čoho sa vzdám, aby som svoje ciele dosiahol/dosiahla?
Napríklad:
Vzdám sa čokolády (pri chudnutí), vzdám sa kávičkovania s nezamestanými či negatívnymi kamarátkami, nebudem surfovať na Facebooku denne viac ako 10 minút, nekúpim si najnovšie kabelky či topánky, nebudem sa sťažovať a ľutovať sa...

Aby sme mohli tento bod splniť, je dôležité, aby sme boli k sebe úprimní. Skúste sa pozrieť na seba očami iných. Napríklad, vyberte si niekoho, koho si vážite, kto je vašim vzorom a potom sa skúste na seba pozrieť jeho očami. Čo by tá osoba povedala o vás:

  • Kde mrháte energiou?
  • Ktoré aktivity či myšlienky treba odhodiť, vypustiť či zúžiť na minimum?
  • Aké zvyky mi doteraz bránili v dosiahnutí svojich snov?


Poznáte definíciu šialenstva?
Definícia šialenstva je: Robiť stále tie isté úkony a očakávať, že sa výsledok zmení.

Rok 2017 je ideálne na zmeny!
Robte veci inak, začnite snívať, uverte, že na to máte, naplánujte si ciele a zbavte sa zbytočností, ktoré vás brzdia (vecí, aktivít či ľudí). Rok 2017 vibruje pre váš úspech. Ponúka vám pomocnú, pevnú ruku, ktorú môžete uchopiť, aby ste vytúžený výsledok dosiahli ľahšie.
Tak to spravte!


Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM