Novú webstránku nájdete na adrese:

 www.kozmicka.sk


 

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Toto leto môže byť rozhodujúce

Rozhodujúce letoPred rokmi som aktívne písala blog na inej mojej webstránke. Potom sa v mojom živote udiali nejaké zmeny a ja som v písaní poľavila, dokonca sa na dlhé mesiace odmlčala. Teraz, keď mám znova chuť komunikovať na tému podnikanie nielen na internete, prelistovala som si články napísané pred mnohými rokmi. Takýto bol aj "letný" článok z roku 2009. Keď som ho prečítala, bola som v šoku. Téma článku je totiž úplne aktuálna. Ako by som ho písala včera.

Veď sa len pozrite:

Ak sa povie leto, väčšinou si spomenieme na dovolenku a oddych. Často sa stretávam aj s webstránkami, kde je na úvodnej stránke výrazný červený nápis:  "Z dôvodu dovolenky od ...do.... v našom eshope nie je možné objednávať." Alebo nejak podobne.

Ako vyzerajú Vaše letné mesiace?
Mesiace júl a august tohto roka sú špecifické nie len samotným letom, ale sú poznačené aj krízou.
A aký je scenár u väčšiny ľudí?
- Leto, teplo, bez peňazí, žiadna dovolenka, alebo len taká skromná....Vnútorný hlas hovorí: "utiahnem sa a nejak prežijem".
- Smútok, stres, beznádej a strach, kedy sa finančné časy vylepšia....Vnútorný hlas hovorí:  "utiahnem sa a daj Bože, aby som nejak prežil".
- Oddych, relax, práca sa ťahá pomaly....veď kľúčoví ľudia sú všetci na dovolenkách....Vnútorný hlas hovorí:  "tak si oddýchnem aj ja, do septembra aj tak nič nezmôžem".
- a tak ďalej, a tak ďalej....
A zrazu je tu september, kedy deti nastúpia do školy a väčšina ľudí sa začne dostávať do normálneho, pracovného kolobehu.

Tento stav dôverne poznám z obdobia, kedy som bola obchodnou zástupkyňou istej firmy. Ako zamestnankyňa som mala skvelú výhovorku: nedajú sa robiť obchody, riaditelia a manažéri firiem sú na dovolenke....A prevegetila som celé leto...

Rada by som sa s vami podelila o tajomstvo, ktoré aplikujem niekoľko rokov. Naučila som sa to od úspešných podnikateľov:

Pokračovanie si prosím pozrite v priloženom PDF súbore.

Poznámka: nie je možné celý článok publikovať na tejto webstránke, ak už raz bol uverejnený na inej. Google by to vyhodnotil ako krádež a pokutoval by tento web. Takže to musíte so mnou takto pretrpieť. Ďakujem za pochopenie.

Ak potrebujete poradiť či konzultovať ohľadom vášho biznisu, kontaktujte ma.
Ak sa chcete venovať vnútornému rastu, odporúčam vám koučing. Bude mi cťou sprevádzať vás touto cestou.
Ak už nápad máte, no potrebujete k tomu efektívnu webovú stránku, tak ma neváhajte kontaktovať, určite sa dohodneme.
Napíšte mi prosím email, alebo cez online formulár.

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM