Kozmicka.sk

Nezmeškajte nové informácie a aktuálne či pripravované akcie. Bez čakania, okamžite na váš email.

Aktuálne - október 2020

Objímam vásKeď sa mi otvorili galaktické spomienky, prvá z nich bol zážitok, keď som bola v pekle. Kedy som padla a nebolo nič, naozaj nič, len vedomie... Peklo je miesto, kde nie je Svetlo. Kedy necítime Zdroj a odpojíme sa od Lásky...keď aj neskôr zistíme, že je to ilúzia, ale proces poznania pekla si chceme/musíme prejsť. Snažila som sa ten proces popísať v mojej poslednej knihe Kozmická Láska a aj keď sa to prakticky nedá, možno ste to trochu precítili. Už dávno viem, čo je mojim poslaním a prečo som tu. Mám zažívať (a spomínať si) na veci, ktoré zatiaľ nevie každý precítiť. A mám o nich hovoriť a ukazovať ten svet, ktorý tu už je, len ho nevieme ešte uchopiť.

A tak mám veľmi silnú potrebu vám povedať, prečo sa v aktuálnej situácii, nech sa deje čokoľvek, ani na sekundu nebojím. Zlo sa mi už postavilo pred tvár a chcelo si ma získať – medovými motúzikmi, aj vyhrážaním sa. No povedala som mu, že ja som tam už bola a niekdy sa tam nevrátim. NIKDY, pretože len ak sa dotknete dna, až potom viete, že cesta je len hore...


A tak v tomto šialenom svete, čo nám matrix ukazuje, je voľba len a len na nás. NAOZAJ je to tak! NAOZAJ to od iného nezávisí, len od toho, ako silno veríte. Každý si totiž vo svojej realite zažíva presne to, čomu verí. V prvej, aj v druhej „vlne“ mi do života prišli a prichádzajú nádherný ľudia a ja sa cítim požehnaná, v extáze šťastia a mám pocit, že žijem na inej planéte. Mám pocit, že Svetlo vo mne expanduje, že každá moja bunka je presýtená láskou.
Tí z vás, ktorí ešte neviete na 100% prežívať prepojenie so Stvoriteľom, tak „len“ verte. Ale veľmi silno verte...To stačí. Viera vás uzdraví – povedal Ježiš. A bolo to tak. Ak sa postavíte pevne do svojho stredu a zatiaľ „len“ uveríte, že je vo vás viac Svetla, potom Tma nemá šancu. Potom dokážete čeliť matrixu bez  ujmy. Postupne sa okolo všetko utíši a vy sa budete cítiť, akoby ste žili v inom svete. A potom už budete môcť pozrieť si aj správy, lebo sa vám bude zdať, že je to len hororový dokumentárny film, natočený v nejakej inej galaxii – z udalostí minulosti. Lebo vtedy už budete žiť prítomnosť, v ktorej nie je nič iné, len Božská energia Lásky.

Takže čo teraz robiť? Napíšem len, čo robím ja a vy si už vyberiete cestu...

  • Nesledujem správy cez žiadne médium (čo to zachytím na FB, ale skôr ma informuje rodina, čo sa deje mimo môjho sveta.)
  • Som v absolútnom pokoji – nerozčuľujem sa nad ničím. Ak mi niečo nevyjde podľa plánu, akceptujem dôvod, keďže žijem v danom prostredí a buď zmením plány, alebo si ich prispôsobím podľa daných podmienok. Beriem to takto: žijem v tejto šialenej dobe vojny Svetla a Tmy. Vybrala som si tento čas a narodila som sa na Zem aj kvôli tomu. Beriem aktuálny stav na vedomie, neignorujem, neschovávam sa pred ním, ale ani sa toho nebojím. Bojujem svojimi zbraňami (práve ich vymenuvávam).
  • Prežívam šťastie z toho, že môžem existovať v tomto tele na tejto planéte práve teraz, keď sa dejú tak významné veci v celom univerze. Je to naozaj dar a požehnanie, nie každá bytosť sa mohla sem vteliť na tento čas
  • Spájam sa len s ľuďmi, ktorí sú nastavení ako ja
  • Pomáham so svojimi vstupmi (terapie, články, rozhovory, meditačná svetelná práca) tam, kde je to treba. Nechávam sa viesť mojimi sprievodcami z vyšších svetov
  • Pravidelne meditujem. Či sú to čistiace relaxácie, alebo cielené prepájanie sa s vyšším svetom, cieľ je rovnaký: stíšim svoje myšlienky a svojho človeka, aby duša a duch mohli prevládnuť.
  • Pracujem rovnako, ako doteraz (aj keď sa musím prispôsobiť aktuálnej situácii, ale dôležité je, že si žijem svoj život naďalej ako doteraz)
  • Modlím sa za svojich blízkych. Prosím pre nich zdravie, pokoj a múdrosť, aby rozoznali, čo je pre ich cestu najlepšie.
  • Užívam si v každej oblasti života :-) Žijem naplno...
  • Tancujem, čítam knihy, píšem svoju štvrtú knihu, idem do prírody, milujem...


Keby sa dalo vybrať zo mňa kus pokoja a lásky, rozdala by som to každému, kto o to požiada. A na ostatných by som to tiež nakropila :-)

Niet sa čoho báť, nepodľahnite negatívnym energiám, lebo vás stiahnu a bude to trvať dlhšie, než sa z nich vymocete...
A tak sa teda všetci upokojme a žime v LÁSKE, v Tu a Teraz.
Zamilujte sa práve teraz,
Odpustite práve teraz,
Spite a oddychujte práve teraz,
Tešte sa zo života práve teraz.
Lebo nie je už minulosť (a v tej forme sa už ani nevráti, všetko bude inak, veď to každý vidí) a nie je ešte ani budúcnosť - tá ale závisí od toho, koľkí budeme SVIETIŤ v bezpodmienečnej LÁSKE bez strachu...

Ste milovaní, nikdy nato nezabudnite!
S nekonečnou láskou k vašej individualite
zostávam v spojení
Monika Jakubeczová

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM