Novú webstránku nájdete na adrese:


www.kozmicka.sk

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Letmý dotyk dvoch duší

Dotyk dušíStalo sa už aj vám, že ste mali pocit, že toho cudzieho človeka stojaceho vedľa vás chcete objať? Nerozumiete tomu prečo, ale máte nutkanie sa ho dotknúť? Či je to žena, alebo muž, cítite, ako by vás magicky priťahoval? Možno sa vaše duše práve chcú stretnúť... Letmo, len na jedno objatie. Porozprávam vám príbeh, ktorý sa mi nedávno stal.

 

Po hodinovej prednáške na istej akcii ma účastníci obklopili svojimi otázkami. Bolo ich veľa, no časom som spozorovala jednu pani, ktorá stála najprv bližšie, potom ďalej odo mňa, ale neprihovorila sa. Predpokladala som, že má intímnu otázku, ktorú nechce pred ostatnými položiť a tak si počká, kým každý odíde. Keď sa tak stalo, stále nepristúpila bližšie, ale ani neodišla. Balila som svoje veci, keď sa nečakane predsa len prihovorila.
- Monika, prepáčte, musím vám niečo povedať. - Keď som ju posmelila úsmevom, že len nech smelo prehovorí, začala s trasúcim hlasom.
- Keď som vás počúvala počas vášho vystúpenia, stále som sa nevedela koncentrovať a niečo mi na vás vadilo. Počas meditácie som sa vôbec nevedela uvolniť, ani sa mi nedarilo zrelaxovať. Potom, keď som k vám prišla, keď tu bolo veľa ľudí, ja som cítila stenu medzi nami. Nedalo sa mi prehovoriť na vás. Cítili ste to aj vy?

Keď som jej povedala, že nie, ani vtedy, ani teraz necítim žiadnu bariéru, poprosila, či ma môže objať.
S láskou som ju objala, lebo som cítila, že sa v nej niečo odohráva, čo je pre ňu dôležité. Už pri prvom dotyku sa rozplakala a vzlykala mi na pleci. A ja som v duchu šepkala:
„Prosím odpusti mi a ja ti tiež odpúšťam. Mám ťa rada.“ Vyriekla som v duchu tieto slová spontánne, no asi nie náhodou. Moja duša to musela chcieť takto...
Keď sa pani upokojila, už tú bariéru nevnímala a vedela sa aj usmiať. Povedala, že cíti, akoby z nej spadol balvan. Nerozumela tomu, čo sa stalo, tak som jej vysvetlila, čo je najpravdepodobnejšie, čím si teraz prešla.

Niekedy sa stane, že duša v tele človeka zažije nejaké zranenie, ktoré nevypracuje zo seba a prenesie si to do ďalšieho. Povedzme si to na príklade nás dvoch. Volajme spomínanú pani Katkou.

Mohli sa stať dve veci:

  • Monika (teda ja v minulom živote) zranila Katku tak, že som o tom ani nevedela, napríklad, vyslovila som istú pravdu, ktorá sa Katke (v minulom živote nepáčila) a preto sa na mňa urazila. Nemali sme si to kedy vydiskutovať, naše cesty sa rozišli a tak Katka umrela s bolesťou na duši. Keď sa naše duše stretli v tomto živote, už uvedomelejšie, ako v tom predošlom, stačilo len prijať objatie a úprimné slová odpustenia.
  • Druhý prípad mohol byť obrátene. Katka v tom minulom živote mohla uraziť mňa, no ja som to zo seba pred smrťou vypracovala, čiže jej odpustila, aj keby o tom Katka nevedela. Lenže Katka sa po čase uvedomila, zistila, že konala nesprávne, ale už sa nestihla ospravedlniť, tak do svojej smrti v sebe živila výčitky svedomia. Zomrela a priniesla si do tohto života pocit, že mi ublížila a chce to napraviť. Objatie tiel je prepojenie aury, kde sa duše stretávajú na energetickej úrovni. Keďže som jej pri tomto stretnutí úprimne a z čistého srdca pošepla: odpúšťam ti a prosím odpusti mi, energie sa vyrovnali a nastala harmónia.


Neviem, ktorá z týchto možností bola reálne pravdou a či nešlo o nejakú tretiu, ktorú nepoznáme, no dôležitý je výsledok. Ten, že pani, ktorú voláme Katka, nabrala silu, prišla ku mne a vyspovedala sa zo svojich pocitov.

Prečo vám o tom píšem?
Možno ste niečo podobné zažili aj vy. Možno dokonca s daným človekom ste aj častejšie v kontakte, no stále máte pocit nejakého bloku v sebe, bojíte sa mu povedať, že niečo vás na ňom irituje, aj keď nato nedáva dôvod.  Možno to len vaša duša klope na dvere vášho srdca, aby ste spravili prvý krok a prišli k danej osobe a objali ju. Len tak...zľahka...lebo chcete, lebo to tak cítite.

Tak to spravte!

Povedzte tej osobe, že nech sa nenahnevá a nečuduje, ale potrebujete ju objať a nič neriešiť. Áno viem, ak ide o muža kolegu, suseda, či neznámeho, ktorého občas vidíte venčiť psa, tak to môže biť priam šialené (alebo si koledujete o žiarlivostné scény), no ak nutkanie bude silné, ja by som to možno riskla. :-) Minimálne by som sa s daným človekom pustila do rozhovoru a možno by sa už naše duše nejak dohodli na inej kompenzácii energii.

Týmto článkom som chcela vysvetliť aj to, že nie každý karmický prenos činov je tak zaťažujúci, že si to musíme bolestivo odtrpieť. Niekedy stačí malý dobrý skutok, objatie, či dokonca úprimný, milý úsmev a energie sa vyrovnajú.
A ak by vás niekto nabudúce objal a budete mať pocit, že mu tým pomáhate, v duchu pošepnite:
Odpúšťam ti a prosím odpusti aj ty mne.

Prajem vám krásne dni a harmonické vzťahy!
S láskou
Monika Jakubeczová


Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM