Kozmicka.sk

Nezmeškajte nové informácie a aktuálne či pripravované akcie. Bez čakania, okamžite na váš email.

Úryvok z knihy Kozmická Láska: Vplyv spomienok z minulých životov

Kozmická LáskaPrinášam Vám úryvok z pripravovanej (tretej) knihy Kozmická Láska. Úryvok hovorí o možných vplyvoch na súčasný život, ak si duša začne spomínať na tie minulé.

 

....ale poďme ďalej, nech sa dostanem k tomu, čo som ti chcel ukázať. Táto žena, ktorá si spomenula na krásne spoločné životy so svojim aktuálnym partnerom začala prežívať minulé emócie ako by boli teraz. Spadla do vlastnej pasce energetického víru. Otvorený kanál spomienok ju voľne prenáša do emócií minulých životov a keďže to nevie ovládať, priťahuje si ich do súčastného. Všímaj si, že sa vo vzťahu začala chovať tak, ako keby boli partneri už celý život, pričom nevedomý muž to vníma ako nátlak ženy. Nemá priestor na vlastné dozretie do toho emočného štádia, v ktorom táto žena už skrze svojich spomienok existuje a žije. Vzniká medzi nimi priepasť a muž vycúva zo vzťahu, lebo žene nerozumie. Jeho nižšie vibrácie ho posúvajú po jeho hladine, kde má potrebu ženu dobíjať, získavať, vlastniť, fyzicky uspokojiť a materiálne zabezpečiť. Sú to hlboko zakorenené pudy z obdobia, kedy sa muži starali o potravu a bezpečie a ženy o oheň, zároveň o teplo domova. Ak sa prebudená žena začne k svojmu partnerovi správať veľmi odovzdane, lebo ho pozná veky, muž stráca záujem, lebo nemá čo dobíjať, nemá sa kde prezentovať ako silná opora pre svoju partnerku. Je tu veľa lekcií, čo sa žena musí učiť. Na jednej strane je pre ňu výborné, že sa prebúdza do Svetla, do Jednoty, no zároveň sa musí naučiť ovládať svoje emócie, vedomie a silu z poznania. Musí tiež pochopiť všeobjímajúcu lásku a nechcieť vlastniť svojho partnera. Lebo väčšina takýchto prebudených žien si nárokuje na svojho osudového muža, lebo uverí svojmu presvedčeniu, že len s ním môže byť šťastná. A potom trpí. Prežíva ukrutnú bolesť buď preto, že stráca svoju duálnu dušu, ako ich mylne nazývajú, alebo zotrváva vo vzťahu, ale nevie prijať odlišnú cestu zrenia svojho partnera. V tomto čase je veľmi veľa trpiacich prebudených žien. Prežívajú chaos, lebo sila Svetla ich už nepustí. Akonáhle znova objavili Božiu Lásku v sebe, tvár majú otočenú len k Bohu a Bohyni, no na druhej strane je tu ešte sila zvyku, ktorú využíva Ego. Nabáda ich k rôznym nízkovibračným činom a myšlienkam. Príjmu presvedčenie, že našli svoju druhú polovicu duše a len s ňou môžu byť šťastné, kvôli čomu trpia, lebo zidealizovaný partner sa nechová podľa ich vymodelovaných vzorcov.

- Ale ako sme za tento spoločný čas niekoľkokrát videli, toto je choroba skoro všetkých ľudí. Keď si nájdu partnera, chcú ho vlastniť. V niektorých jedincoch sa dokonca prebudí agresívna energia, keď majú podozrenie, že ich partnerská duša je zaujímavá aj pre iných. Žiarlivosť, tak to volajú, že?

- Máš pravdu, - prisvedčil majster. - Je to o sile, moci a egu ľudí. Vlastniť a manipulovať – to je nezharmonizovaná tretia čakra. No väčšinou zdroj týchto energií pramení v strachu. Ľudia vo svojej nevedomosti sa boja samoty a smrti. Keďže zabudli na prepojenie s Bohom, necítia silu Lásky Najvyššieho v srdci, chcú ho naplniť pozornosťou od iných ľudí, hoci aj vynútenou láskou. Preto žiarlia, manipulujú, vyhrážajú sa, alebo sa aj podraďujú. Niektoré ženy sa nechajú radšej fyzicky týrať, ako by mali opustiť svojho násilného partnera, len aby nezostali sami. Takí ľudia ešte majú dlhú cestu pred sebou.

- Dnes sa ale bavíme o tom, - dodal po chvíľke učiteľ, - že keď už človek prejde dostatočne veľa skúšok, ponaučení a lekcií a dospeje do vyššieho vedomia, čakajú ho tam iné nástrahy.

- Tie sú na tejto planéte stále, ako pozorujem, - poznamenal študent. - Ale chápem, že je to prirodzený proces v takejto frekvenčnej zóne.

- Je to tak. A každý vedomý človek má svoje vlastné skúsenosti. Sú napríklad ľudia, ktorí si spomenú na také udalosti z minulých životov, kde si s dušou, ktorá je napríklad ich aktuálny manžel navzájom ubližovali a zranenia zo spomienok si prenesú do aktuálneho života. Namiesto šťastného partnerského spolunažívania si vyčítajú činy z minulých životov.

- Tomuto zas nerozumiem, ak má rozšírené vedomie, chápe podstatu bytia, spája sa s Bohom a anjelmi, spomína si na minulé životy, rozumie reinkarnačnému procesu, potom ako je možné, že si prenesie bolesť a nevyčistí svoje zranenie energiou odpustenia?

- Nie je to také jednoduché. Práve v tom je ich lekcia, že sa to musia naučiť. Nezabúdaj nato, že na tej planéte je pri každej duši jeho ego, ktoré tiež bojuje o svoju pozíciu. Duša prejavuje silu Lásky a obraz Jednoty, Ego sa od tejto Jednoty odťahuje. Tvrdí a šepká svojmu človeku, že má právo na bytie v oddelenosti a že najdôležitejšie je „JA“. Veľa ľudí sa zmieta v pochybnostiach, lebo cíti, čo duša šepká, no Ego sa usadí v mentálnej energii a vytvorí chaos v ich mysli. V živote prebudeného človeka zakaždým nastane dlhšie, alebo kratšie obdobie, kedy tento boj musí zvládnuť.

- Ale vždy vyhrá duša, že?

- Napokon áno, ale nemusí to byť v tom istom živote. Niekedy vyhrá rozum, zvyčajne pod vplyvom okolia či deštrukčných programov, ktoré bežia v človeku. Sú to hlboko zakorenené presvedčenia, ktoré je potrebné najprv vyčistiť.

- Je to pre mňa všetko také nepochopiteľné, drahý majster. Najviac nerozumiem tomu, prečo si ľudia všetko tak veľmi komplikujú. Veď stačilo by len milovať každého a všetko a bolo by po problémoch. Rozumiem, že si nepamätajú kým sú, z akého rodu duší pochádzajú a že Boh i Bohyňa ich milujú bezpodmienečne, ale ak by spravili len toľko, že budú mať v sebe len jednu jedinú emóciu, čiže Lásku, všetko by bolo dokonalé a krásne.

- Áno, máš pravdu, - prisvedčil majster.

 

Koniec úryvku
Autor: Monika Jakubeczová

 

Kozmická Láska - tretia kniha autorky Moniky Jakubeczovej

Objednávka knihy

 

 


Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM