Novú webstránku nájdete na adrese:

 www.kozmicka.sk


 

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Eckard Strohm – o ochrane a o sile viery

Eckard StrohmŠtvrté pokračovanie rozhovoru s E.Strohmom.

Vzťahy zažívame nie len partnerské, ale rovnako sme v interakcii s kolegami, susedmi, či s príbuzenstvom. Často sa stáva, že sa denne musíme stretávať s negatívnymi ľuďmi. Je potrebné sa pred nimi ochraňovať, alebo nám stačí silná viera, že som pod ochranou Boha či anjelov a na nás sa nič zlé nemôže nalepiť? Niekto raz povedal, že ak si vytvorí ochranný obal, potom si odsekne od seba nielen negatívne, ale aj prítok pozitívnych energií. Pán Strohm nato okamžite zareagoval:  Pred pozitívnymi energiami sa nedá chrániť a nedáva to ani zmysel. Lebo pozitívna energia je energia života.


Potom na svojom osobnom príbehu vysvetlil, že ochrana nemá nič do činenia s vierou.

Raz som na jednom seminári zobral do ruky kus uránu.  Mal som ho pár hodín v dlani a potom som ruku zmeral Geigerov čítačom na kontrolu rádioaktivity. Ten ale nevykázal žiadne ožiarenie. Toto sa nedá dosiahnuť s vierou, ale s identifikáciou. Identifikácia znamená, že s daným elementom som tak identický, že mi to nemôže ublížiť. V starom Egypte bolo také zasvätenie faraónov, kedy museli celý rok prežiť s jedovatým hadom. Pri skúške ich had uštipol. Ak identifikácia nastala, had im neuškodil. Dosiahnuť identifikáciu je vysoko spirituálny stav. Ja ju používam pri liečení. Napríklad, ak pacientovi zistia, že jeho nervové vlákna sú prerušené, po mojom liečení vstanú a sú zdraví. Robím to tak, že natoľko splyniem s pacientom, s každou jeho bunkou, že ich dokážem zmeniť. Nervy potom dorastú, vzrastú a ľudia sa v krátkom čase vyliečia. Robíme aj veľké anjelské rituály so 144 ľuďmi, pri ktorých je väčšinou viac ako 1000 chorých ľudí. Niektorí prídu na invalidnom vozíku a odídu na vlastných. Všetci to môžu vidieť. Takáto identifikácia je technika, ktorú treba veľmi dlho trénovať a učiť sa a, samozrejme, mať aj pomoc zhora. Choroba obmedzuje slobodu človeka a sloboda je pre mňa najvyššia hodnota. Ak vidím, že dieťa je na invalidnom vozíku, tak použijem všetko, aby som to zmenil. Vyliečiť čo najskôr chorého človeka, to je moja najväčšia motivácia.

Zaujímalo ma aj to, či je podľa neho potrebné ochraňovať sa špeciálnymi technikami voči negatívnym ľuďom. To, že prečo to netreba, že negatívna energia ak nemá záchytný bod, tak nevie sa uchytiť, opäť znázornil príkladom zo života:

Istý bohatý muž mal v Južnej Amerike veľké majetky, na ktoré si jeho rodina brúsila zuby, keďže nebol ženatý a mysleli si, že po ňom všetko zdedia. Tento muž, keď mal okolo 50 rokov, rozhodol sa navštíviť krajinu pôvodu jeho rodičov a počas svojej cesty sa v Európe zamiloval a oženil. Keď sa to jeho rodina dozvedela, najali si najvyššieho woodoo kňaza, aby spravil čo treba, nech jeho manželka zomrie. Tak sa kňaz vybral za mladomanželmi a podarilo sa mu nalodiť na rovnakú loď, ktorou cestoval aj spomínaný muž so svojou ženou. Po návrate domov bol woodoo kňaz zúfalý, lebo čokoľvek spravil, nič nefungovalo. Bol presvedčený, že stratil svoju silu a zabil sa. Príbuzenstvo si povedalo, že od tejto ženy dajú ruky preč, lebo ak najvyšší kňaz nemal na ňu vplyv, potom s ňou radšej nebudú bojovať. O niekoľko rokov neskôr pri jednom veľkom upratovaní bohatý muž našiel krabicu plnú woodoo bábikami a vecami, ktoré oznamovali človeku, že sa na ňom idú páchať woodoo praktiky. Keď chcel od manželky vysvetlenie, ona mu povedala: Keď sme sa po našom sobáši plavili loďou, vždy som našla na svojej posteli tieto krásne bábiky. Boli veľmi milí, ako mi robili radosť. Skoro každý večer som mala takéto niečo milé na posteli. Tak som si to odkladala ako krásnu pamiatku na našu cestu loďou.

Ponaučenie z tohto príbehu, ktorý sa naozaj stal je to, že mladomanželka tým, že nemala vedomosti o woodoo, nepocítila strach, ale naopak, bola plná radosti, a preto sa negatívna energia vyslaná od woodoo kňaza nemala kde zachytiť. Preto kňaz zlyhal. Ak by žena pripustila v sebe čo i len štipku strachu, woodoo by zafungovalo.

Hlavný odkaz od pána Strohma pre ochranný obal pred negativitou je: Ak nemám strach, nič sa mi nestane. Nedala som sa a zaujímalo ma, ako sa chrániť pred takými negatívnymi energiami, ako je napríklad prekliatie. Ak by to fungovalo, aj ja by som už musel byť dávno mŕtvy, prehlásil pán Eckard. Ak nemám žiadny strach v sebe, neprijímam žiadnu negatívnu energiu. Je to také, ako keby sme ju poslali späť. Energia sa odrazí.

Tip pre tých, ktorí  majú strach pred prekliatím:
Existuje pyritový prívesok (tenký medailón), ktorý zabráni tomu, aby sa energie prekliatia k vám dostali. Má pozitívne energetické vyžarovanie, čím sa negativita k vám nedostane. Na moju otázku, či je to len o viere, že ak mám medailón, tak som pod ochranou, alebo pyrit naozaj tieto vlastnosti má, pán Eckard mi potvrdil, že takýto leštený medailón nosili aj mágovia starom Egypte. Vyzerá ako slnečný kruh (plochý, leštený pyrit). Na každodenné použitie stačí aj menší, nemusí byť veľký prívesok.Za rozhovor ďakuje
Monika Jakubeczová


Publikované súhlasom p. Eckarda Strohma

Viac o Eckardovi Strohmovi nájdete na stránke Rai-reiki.sk, www.eckardstrohm.sk a www.pozitivnevysledky.sk

 

Prejsť na piate pokračovanie rozhovoru s E.S. - Cirkev essénsko-kresťanská a zmysel života

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM