Novú webstránku nájdete na adrese:


www.kozmicka.sk

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Úryvok: Ako žijeme svoje životy – fázy uvedomenia

úryvok z knihy Kozmická LáskaPrinášam ďalší krátky úryvok z pripravovanej knihy s pracovným názvom Kozmická Láska. Dovoľujem si tento úryvok nekomentovať, každý si z toho svoju esenciu poznania...

 

 

 

- Spôsob, ako ľudia žijú svoje životy, má tri fázy uvedomenia:

  1. Nevieš, že je to len hra (ilúzia) a vtedy situácie bolia. Trpíš.
  2. Už si si vedomá toho, že je to len rola v divadelnej hre, ale aj tak to bolí. Snažíš sa čo najskôr z toho dostať, no cesta k harmónii duše je ťažká a pomerne dlhá.
  3. Vieš, že je to hra, ktorú potrebuješ hrať dobre a tak sa do toho vložíš maximálne. Prežívaš to ako realitu, ale ak príde bolesť, vystúpiš z role a preto to nebolí. Celé dianie len sleduješ, pozoruješ akoby zhora, nie si v bolesti. Si len aktér, vykonávateľ. Udržiavaš sa vo svojom strede, v absolútnej energetickej harmónii. Necháš emócie pretiecť, ale nenechávaš sa nimi ovplyvniť. Pri tomto vedomostnom stupni sa učíš z činov iných a pozorovaním následkov ich činov.

- Ako sa čo najskôr dostanem do tretej fázy?

- Vysvetlím ti to. Pozorne počúvaj...


Autorka: Monika Jakubeczová

 

Kozmická Láska - tretia kniha autorky Moniky Jakubeczovej

PREDPREDAJ

 


Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM