Novú webstránku nájdete na adrese:


www.kozmicka.sk

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Mám byť po zvyšok života bez partnera?

Zostat-bez-partnera?Pred časom som dostala otázku:
Zaujíma ma prečo sa mi nedarí si nájsť dobrého partnera. Som 7r.rozvedená, vyprosujem u anjelov, čítam veľa kníh na túto tematiku. Snažím sa byť trpezlivá, dokonca aj zmierená so situáciou, ale zaujíma ma prečo sa to nedarí? Alebo už mám byť po zvyšok života bez partnera?

V elektronickej knihe Príručka pre pokoj v duši som písala aj o vzťahoch, no tentokrát mám konkrétny príklad z terapie, ktorá môže byť odpoveďou.

(Ak Príručku ešte nemáte, po zaregistrovaní sa pre odber noviniek ho pri ďalšej správe obdržíte. Registračný formulár je na konci stránky.)

Ide o pani (nie autorku emailu), ktorá prišla na terapiu s podobným problémom. Rozvedená skoro 10 rokov, duchovne a vibračne dostatočne „zrelá“ na krásny vzťah, no stále sa jej nedarí (nedarilo) stretnúť toho, s kým by mohla byť šťastná. Všetky vzťahy po rozvode mala krátkodobé a bolestivé. Krátkodobé preto, lebo vďaka duchovnej vyspelosti sa veľmi rýchlo spamätala a nebola ochotná hrať rolu obete, ani sa klamať, že sa to zmení. Potom, čo spravila všetko, aby sa pokazený vzťah zharmonizoval, no nestalo sa tak, ukončila ho. Vedela, že si zaslúži šťastie. Nakoniec zvíťazila (aj) zvedavosť a prišla hľadať dôvodu v minulých životoch.

A mala pravdu. Počas terapie sme sa postupne dopracovali k rôznym životom, až kým sme spoločne neodhalili, že bola zakliata. V tom živote bola mužom, vojakom bez rodiny. Žil len pre svoju krajinu a vladára a keď ich ohrozovali nepriatelia, prikázal všetkým mužom ísť do vojny, o ktorej sa dopredu vedelo, že nemôžu vyhrať. Bol tvrdohlavý a k rodinným putám bezohľadný. Sám nemal citový vzťah so ženou, bol to typický železný muž, vojak v zbrani. Keď odviedol všetkých mužov komunity, ženy ho prosili, nariekali, ale on nepovolil. Všetky manželky, matky, babky a priateľky mužov povolaných do vojny ho prekliali. Prianie (aby sa niečo zlé stalo) s emočným precítením je kliatba. Ženy mu priali - ak sa im mužom niečo stane, - nech nikdy nenájde lásku, nech nikdy neprežije šťastný vzťah a keď ho aj bude mať, nech trpí ako teraz ony.

Boj prehrali a všetci muži, vrátane vojaka zo železným srdcom zabili. Nasledovali ďalšie životy s nenaplnenou láskou, no ja som bola zvedavá, prečo táto duša bola taká necitlivá. A tak sme putovali ešte hlbšie, k životu pred životom. A tam sme to našli. Pani, ktorá prišla za mnou hľadať riešenie na súčasný nenaplnený partnerský život, zrazu našla samú seba ako mladú dievčinu, ktorú muž veľmi sklamal, zradil a opustil. Odišiel a ju nechal v hrozných mukách. Trápila sa kvôli nemu a v tej bolesti vyslala sebakliatbu: Nikdy viac sa neotvorím mužovi, nikdy viac nebudem milovať, aby som už nemusela cítiť túto bolesť.
Zavrela svoje srdce pred hlbokou a radostnou láskou, pred harmonickým a šťastným partnerským vzťahom.
A vtedy jej anjeli odkázali:


Netrestaj sa za činy iných!

A ukázali jej, aký bol duchovne nezrelý ten muž, ktorý ju opustil. V terapii sme obe vnímali, že on sa už vôbec nestaral, čo s dievčinou bude. No mladá žena symbolicky zavrela svoje srdce a kľúče odhodila. Prežila niekoľko životov a jej vlastná kliatba ju udržiavala v utrpení. K tomu ešte prišlo prekliatie od množstva žien z ďalšieho života, čo bolo dôvodom, že keď už klientka bola duchovne na vyššej úrovni, predsa sa jej nedarilo vo vzťahoch. Kliatby iných sa dajú sňať terapeutmi, či liečiteľmi. No do vlastného srdca zabodnutá dýka sa dá odstrániť len tou istou rukou, ktorá ten čin vykonala. Všetky sľuby, ktoré si v hlbokej emócii povieme, sú dýky, či okovy, ktoré sa s nami ťahajú cez životy.

A tak sme prešli terapiou odpustenia, pochopenia a prijatia lásky do srdca.
Určite je potrebné po takejto terapii často sa čistiť (čistenie čakier a aury), ochraňovať sa (ochrániť si energetickú čistotu od negatívnych energii) a k tomu meditovať, najlepšie denne. A, samozrejme, pozitívne afirmácie a vyprosovanie v modlitbách so správnou formuláciou po čase prinesú ovocie a vytúžený partner sa objaví.

  • Odkaz od anjelov „Netrestaj sa za činy iných“ tiež znamená:

Ak vás niekto zraní, robí to preto, že duchovne nedozrel do tej úrovne, aby vôbec chápal, čo činí. Keby o tom vedel, a keby vedel ako inak, spravil by to inak.
Čiže ich činy nás zraňujú len preto, že im to dovolíme. Takýto ľudia sa už potom nestarajú, čo je s vami... žijú si svoj život.
Tak prečo by ste sa trápili kvôli nim? Veď potom "kazíte" svoj vlastný život. Anjeli nám pripomenuli, že my ženy máme nato aj výstižnú radu:
"Snáď nebudeš plakať kvôli mužovi, ktorý si to ani nezaslúži."
A naozaj, ten človek, ktorý vám spôsobil utrpenie si nezaslúži, aby ste si pokazili život. Lebo ak sa v tej bolesti zaprisaháte, alebo sa "len" necháte utápať v roli obete, oberáte sa o šancu žiť plnohodnotný, šťastný život. Oberáte sa o šancu stretnúť toho, kto vám do života prinesie radosť a pravú lásku. Keď sa trápite, zatvárate svoje srdce. Ako potom má vojsť ten, ktorý vás urobí šťastnou? (Samozrejme, to platí aj pre mužov.)

  • Záverom:

Netvrdím, že toto je jediné riešenie v prípade, ak si dlhodobo neviete nájsť partnera. Je milión iných možností a vôbec nemusia siahať do minulých životov. Mohli ste zažiť aj v tomto také situácie, ktoré vás blokujú. Duša a myseľ pracujú na úplne inej úrovni, a preto k nim treba pristupovať inak.

Sú situácie, ktoré sa dajú vymeditovať, alebo dlhodobo vypracovať zo seba, no kliatby, či iné silné energetické putá viete odstrániť (v oveľa kratšom čase) pomocou skúseného terapeuta. Nech si už techniku zvolíte akúkoľvek, oplatí sa investovať čas a nájsť obmedzujúce bloky a pečate na duši. Po ich odstránení sa vám bude žiť ľahšie, slobodnejšie a šťastnejšie. Také sú moje skúsenosti.

S láskou
Monika

V prípade záujmu: Viac o možnostiach pomoci (S-T-K)

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM