Novú webstránku nájdete na adrese:


www.kozmicka.sk

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Synchronicita, alebo ako nás vedú anjeli

anjelPrinášam pravdivý príbeh zo života.

Je to príbeh o mladej žene, ktorá nepočula šepot anjelov, pričom tu bolo niečo, čo si mala uvedomiť. Anjeli sa jej to snažili povedať, no priamou cestou to nešlo. A tak začala „séria náhodných udalostí“, čo nazývame aj synchronicita.

Anjeli začali pracovať na nepriamej ceste:
Mladej žene požičala knižku o anjeloch jej kamarátka. Kniha ju zaujala a rozhodla sa objednať si druhú knihu autorky priamo z jej eshopu, keďže tam ju ponúkali aj s osobným venovaním. Túžila sa stretnúť s autorkou, vedela totiž, že organizuje rôzne skupinové meditačné dni ako aj súkromné, individuálne terapie. No zatiaľ sa neodhodlala prihlásiť sa. (Anjeli sa ju snažili dostať k tejto senzibilnej osobe, ktorá by odkazy od strážnych anjelov mladej ženy odovzdala.)

Knihu, ktorú túžobne očakávala, poštár stále nenosil. Nerozumela tomu, tak si začala nahovárať, že  sa s tou terapeutkou/autorkou asi nemá stretnúť. Začala sa vzdávať. No anjeli ju zase mierne postrčili a donútili ju napísať e-mail prevádzkovateľom eshopu, prečo jej kniha neprichádza. Tento email dorazil k autorke, ktorá zistila, že tovar bol odoslaný na fakturačnú adresu a nie dodaciu, čo bolo v inej časti Slovenska.

Anjeli zaúradovali druhýkrát na strane terapeutky – prvýkrát, keď z „nepozornosti“ sa kniha zaslala na inú adresu a druhýkrát, keď autorke pošepli, aby namiesto ospravedlňujúceho emailu s vysvetlením radšej zavolala mladej žene.

Zdržanie/nedodanie knihy na správnu adresu sa vysvetlilo. Mladá žena našťastie tentokrát začula šepot anjelov a predtým, než zložila telefón, povedala o svojej túžbe podstúpiť terapiu, kde autorka knihy odovzdáva odkazy anjelov. Dohodli si termín a tak sa mladá žena konečne dostala k odkazom, ktoré sama nedokázala prijať.


Som presvedčená, že tento príbeh nepotrebuje dovysvetlenie. Je to ukážkový príklad toho, ako sa naši anjeli snažia odovzdať informácie, ktoré k ich chránencovi musia doraziť. A keď anjelské správy daná osoba nedokáže rozšifrovať, alebo ich vôbec nevníma, jednoducho ho anjeli vmanévrujú do takých situácii, ktoré vyústia k odovzdaniu odkazu.

Prajem vám, aby ste sa k odkazom vašich anjelov vždy dostali čo najskôr, bez zdržania. A keď to predsa nepôjde, bude mi cťou tieto odkazy odovzdať :-)

Monika

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM