Novú webstránku nájdete na adrese:


www.kozmicka.sk

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Skutočný príbeh - anjeli s nami naozaj komunikujú

SprávaČasto prežívam radosť z mailov a správ, ktoré mi posielajú čitatelia. Občas mi napíše osoba, ktorá u mňa sedela na terapii a teší ma, keď vidím, ako napreduje a ako sa jej zmenil život, odkedy sa riadi odporúčaniami anjelov. Inokedy dostanem správu o tom, ako sa niečo vydarí, keď počúvnu šepot anjelov, alebo vyskúšajú nejaké tipy z knihy Prebudili ma anjeli, alebo z článkov (Balans magazín a iné), kde publikujem.

Čitateľka Oľga súhlasila, aby som zverejnila jej príbeh. Verím, že v budúcnosti niekomu môže pomôcť, preto ho zverejňujem. Je skvelý a užitočný. Veď posúďte sami:


Milá Monika,
chcem sa s vami podeliť o jeden z viacerých zážitkov v poslednom období.
Vo svojom živote som sa rozhodla pre veľkú zmenu a nevedela som či som sa rozhodla správne. Postupovala som ako radíte: Poprosila som zo srdca anjelov, aby mi dali do 24 hodín vedieť, či to bolo správne rozhodnutie, ktoré som urobila a úprimne som im poďakovala.

V noci som sa zobudila a na hodinách bolo 2:54. Opäť som sa zobudila o 3:54. Zmohla ma únava a riadne som zaspala. Keď som sa prebudila oddýchnutá a pozrela na hodiny bolo 7:54. Povedala som si že to bude nejaký odkaz od anjelov, ale potom mi to prišlo ako pekná náhoda. Cez deň som mala veľa práce a až večer som si pozrela maily. Našla som medzi nimi aj jeden od kolegyne, nadriadenej, ktorá mi odpísala, že ju teší, aké mám nápady a že ma bude podporovať pri mojom rozhodnutí. Vyhŕkli mi slzy.

Hneď som si našla stránku Anjelské čísla a dočítala som sa:
2 - Napriek tomu že to ešte necítiš ani nevidíš tak tvoje priania a modlitby sa zhmotňujú. Máš vieru a odvahu ktorej sa drž.
3 - Vyššie sily počujú tvoje priania a modlitby a chcú ti pomôcť. Sú ti nablízku.
7 - Pokračuj v dobrom diele, si na správnej ceste svojím životom.
54 - Anjeli ťa ubezpečujú, že zmena, o ktorej uvažuješ alebo ktorú zažívaš, vedie k niečomu lepšiemu. Sú práve teraz s tebou a neustále ťa počas tohto prechodného obdobia podporujú. Obracaj sa na nich často.

Po tomto sa nedá ani len zapochybovať, že sú to odkazy anjelov.
Ďakujem vám. Prajem krásne dni plné slnka a lásky.
OľgaĎakujem Oľge, že sa podelila so svojim zážitkom a budem veľmi rada, ak mi napíšete tie svoje. Lebo viem, že aj Vy máte podobné skúsenosti a verte tomu, že ich zverejnením pomôžete ďalším ľuďom priblížiť sa viac k anjelom – a tým aj k Bohu.

Prajem vám požehnaný deň!
Monika

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM