Novú webstránku nájdete na adrese:


www.kozmicka.sk

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Anjeli nás môžu chrániť aj tak, že sa nám stane niečo zlé

autoKaždý človek to už vo svojom živote zažil. Modlil sa, prosil, či prostredníctvom meditácie si naprogramoval dobro (zdravie, peniaze, vzťahy), no vypálilo to zle. Väčšina z nich si zašomre, alebo s bolesťou v duši vzdychne: kde bol Boh, a anjeli, že to dopustili? Tí uvedomelejší si povedia, že asi to tak malo byť, aj keď možno celému nerozumejú.
No keď už dokážete vnímať odkazy anjelov, či počúvnuť intuíciu, pochopíte, prečo ste sa do danej situácie dostali.
Lebo malé nepríjemnosti zabraňujú veľkej tragédii.

Takto to bolo aj pred rokmi, keď som pred cestou ako vždy, obalila seba, aj auto ochranným bielym svetlom, pričom som mu dala program, aby ma chránilo nielen pred nehodami a nízkymi vibráciami, ale aj od radarov a policajtov. A tak som sebavedome s novým autom vyrazila na cestu. Prešla som niekoľko kilometrov a zrazu, keď som išla na dlhej rovnej ceste úplne sama a, samozrejme, rýchlejšie, ako je povolená rýchlosť, objavilo sa policajné auto oproti mne. Zastavili ma. Policajt ma pokutoval za rýchlu jazdu, a už som len v spätnom zrkadle videla, ako ich auto mizne v diaľke. Na ceste počas dňa nebolo nikoho iného. Sedela som v aute ako obarená. A za pár sekúnd sa odohralo v mojej mysli nielen zrod otázky, ale následné uvedomenie.

Bola som dezorientovaná a vzdychla som si: "Ako je možné, že ma policajti zastavili a ešte aj pokutovali, keď som si ešte pred jazdou nasadila silnú ochranu?" V tom momente mi vyhŕkli slzy, lebo som si uvedomila, že to boli anjeli. Museli ma nejak zastaviť a dať najavo, že to, čo robím, môže viesť ku katastrofe. Jediné riešenie bolo, ak mi pošlú do cesty policajtov s mastnou pokutou.

Čo som robila?
Išla som naozaj veľmi rýchlo, pričom som jedla aj telefonovala bez handsfree a ešte nastavovala klímu. Moja pozornosť bola naozaj veľmi roztrieštená a po odchode policajtov ma oblial pot, lebo som vedela, že ak ma nezastavia, mohlo sa to skončiť naozaj veľmi zle. Bola som nezodpovedná a bez pokory som si myslela, že „veď mám ochranu anjelov, čo sa mi už môže stať!“ Je to obrovský omyl, a túto chybu som odvtedy nikdy nespravila.

Aj keď nás anjeli chránia, vlastnými činmi môžeme prebiť ich ochranný štít, lebo naša slobodná vôla je nad všetkým. V tomto prípade bola ochrana anjelov bolestivá pre peňaženku, no o to viac si to duša a moja myseľ zapamätali.

Sú aj iné prípady, ako anjeli plnia naše prosby. O tom mi napísala čitateľka Alenka a s jej dovolením  Vám príbeh uvádzam v plnom znení:
Včera som dočítala Vašu knihu jedným hltom. Ráno som sa vybrala na rozvoz tovaru autom a spomenula si na Vašu modlitbu na cesty. Obalila som si autíčko energiami a poprosila anjelov o ochranu pred úrazmi, nehodami, radarmi a pokutami a tak. Už mi príde úsmevné, že som si zlomila nohu pri prvom vystúpení z auta (čo sa mi tuším naposledy stalo ako desaťročnej). Nastal problém ako sa dopraviť s autom domov...tak nič - telo muselo zabrať. Celou cestou som si predstavovala nohu v energetickej smaragdovozelenej guli a prosila anjela o pomoc. Cestu som zvládla bez problémov až domov a tak prišli už silné bolesti a úrazovka. A tak sedím teraz doma a hovorím si, akú cestu pomoci si vybrali moji anjeli, že ma vypísali na 6 týždňov na PN. Akoby mi chceli ukázať, že moje deti už zvládnu viac ako si myslím a postarajú sa o seba a že môj takmer slepý manžel tiež dokáže doma zabrať, keď bude treba a že si mám možno viac oddýchnuť a nebrať veci tak vážne? Práve mi doniesol raňajky do postele. Monika, po tomto som túžila 15 rokov, škoda, že musím mať zlomenú nohu, aby sa to stalo. :-)

Vždy ma poteší, keď vidím, že negatívne zdajúce sa  situácie človek, ktorému sa niečo podobné stane, dokáže pochopiť a uvedomiť si, čo mu anjeli chceli odkázať. Stačí tak málo: počúvať vlastnú intuíciu a po nehode si položiť otázku: Čo mi to chcelo povedať? Prečo sa mi to stalo, čo is mám uvedomiť?

Ak ste prežili niečo podobné, budem veľmi rada, ak mi svoj príbeh pošlete (emailom, alebo cez formulár). Je veľmi inšpiratívny pre iných ľudí a dodajú pohladenie duše aj tým, ktorí podobné anjelské zážitky nezažili, no veria tomu, že je to tak.

Anjeli sú s nami stále, aj keď ich nevidíme.
V  duchu sa im poďakujte za pomoc a potom poproste, aby vás ochraňovali naďalej.
S láskou
Monika

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM