Novú webstránku nájdete na adrese:


www.kozmicka.sk

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Dôkaz, že orgonit funguje, alebo prečo mať pri sebe orgonit

OrgonitPrvý svoj orgonit som dostala pred rokmi. Nepoznala som to a položila ho len na policu ako dekoráciu. Neskôr som dostala ďalšie a ďalšie orgonity, ale stále som o nich nevedela viac, ako to, že rozrušujú negatívnu energiu elektrických prístrojov. Tak som ich teda začala dávať bližšie k počítaču a TV.

Pred rokom som bola na festivale v zahraničí, kde som uvidela nádherne pripravené orgonity, z ktorých som si doniesla domov pomerne veľa. Výrobca mi porozprával, že on ich má veľké množstvo pri elektrických skrinkách a všetkých prístrojoch, ktoré fungujú vďaka elektrike a prednedávnom im prišla aj kontrola, či náhodou nerobia nejaké protizákonné praktiky, lebo ich spotreba elektriny rapídne klesla.

Neskôr som si kúpila prekrásne spracované orgonity aj u ďalšieho výrobcu zo Slovenska a rozložila v celom byte. Samozrejme, tie staré som nechcela vyhodiť, tak som ich dala do kvetináča. Matne som si spomenula na niekoho radu, že podporujú aj rast kvetín a že sú vhodné aj do záhrady, či zakopať pod strom.

Prešlo niekoľko mesiacov a okrem pôsobenia, ktoré neviem zmerať (funkčnosť mojich orgánov, či životnosť počítača – ako by to vyzeralo bez orgonitov) som zistila, že čajová sviečka vložená do orgonitového držiaka horí dlhšie, ako čajová sviečka mimo dosahu orgonitu. No najväčší šok, ktorý som si uvedomila, bolo nedávno. Každú odkvitnutú orchideu ukladám na parapet do kancelárie, práve kvitnúce prenášam do ostatných izieb bytu. Mala som jeden črepník, v ktorom orchidea dlho, predlho nekvitla. Nemala ani stonku, len listy. Nuž, a práve do nej som vložila starý orgonit, na čo som aj zabudla, keď orchidea rozkvitla. Ale nie tak, ako ostatné, ale oveľa viac. Vypustila jednu stonku, na ktorej potom vznikli štyri konáre plné kvetov. Je to prekrásna kvetina a verím, že bez orgonitu by takáto košatá, plná kvetov nebola. Tak som sa rozhodla znova si nakúpiť ďalšie orgonitové „pagáčiky“ a pridať ich do každého kvetináča.

Porozprávala som vám tento príbeh preto, lebo až teraz som si overila na vlastné oči to, čomu som už istú dobu verila, no zatiaľ nemala dôkaz. A to je, že orgonit naozaj funguje. Položila som si otázku:

Ak orgonit dokáže kvetinu oživiť, ako pôsobí potom na moje orgány a bunky?

Som hlboko presvedčená, že nosenie orgonitu v blízkosti tela (náhrdelník, v kabelke, či mať ho položený v dosahu minim. 1m) prospieva môjmu zdraviu. A preto ho úprimne a zo srdca odporúčam!

Prednedávnom som dostala nasledovnú správu od matky, ktorá si kúpila orgonit:

Moja dvojmesačná dcérka prespala skoro celú noc prvýkrát, keď som jej dala orgonit k postieľke. Vedela som, že ich bábätká vnímajú ešte viac, ale že to bude mať takýto účinok som nečakala :))) Ďakujem V.

Ak máte záujem aj vy o podobné orgonitové produkty, môžete si ich objednať u mňa v e-shope. Rozhodla som sa totiž zaradiť ich do ponuky láskyplných darčekov – darčekov do obálky.

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM