Novú webstránku nájdete na adrese:


www.kozmicka.sk

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Názory účastníkov z Transformačného víkendu

Transformačný meditačný víkendS veľkou pokorou a vďakou v srdci prijímam spovede účastníčok z transformačného - meditačného víkendu:

To, čím je MAJÁK pre námorníkov na mori, tým je Monika pre väčšinu z nás - ,,Majákom stratených duší na zemi". Prostredníctvom nej vedie naše kroky Boh, ako matka, ktorá učí chodiť svoje nesmelé deti. Cez ňu ukáže smer správnej cesty tam, kde žiadnu nevidieť tým, že znova rozžiari tú vyhasínajúcu iskru v našich dušiach. Ten pocit ľahkosti z odhodených bremien, ktoré sme niesli na pleciach a s ktorým som odchádzala z tohto víkendu, stál za to. Nehovoriac o prežitých nádherných chvíľach v kolektíve úžasných a jedinečných žien. Už sa neviem dočkať ďalšieho stretnutia s nimi.
Žanet.

Prísť s očakávaním by bola hlúposť, lebo to, čo sme tu zažili, je nad všetky očakávania. Odchádzam so slzami v očiach, lebo musím opustiť to energetické teplo našej skupiny. Ďakujem za Monikinu existenciu na tejto planéte a ďakujem svetlu, že jej dalo tú moc pomáhať. Každé rande naslepo je plné zvedavosti, kto príde, o čom sa budeme baviť a čo budeme robiť. Toto bolo to najlepšie rande naslepo aké som zažila. Ak ma stretnete na ulici, dajte si okuliare, lebo moje svetlo vás presvieti :-) Veľa šťastia.
Lenka
Transformačný meditačný víkend
Drahá Monika,
toto stretnutie bolo pre mňa WAU. Uvedomujem si, akou jemnou energiou si to tu citlivo riadila. Dozvedela som sa to, čo potrebujem a zažila som niečo neskutočné. Slová na opísanie neexistujú, to treba zažiť. Zo srdca odporúčam. Kto raz vyskúša, určite príde tvoje stretnutia zas. Teším sa na zmeny a život, ktorý ma čaká. Prajem Ti len krásne a slnkom, šťastím prežiarené dni.
Lucia

Tento víkend, ktorý som strávila v Monikinej spoločnosti, v spoločnosti úžasných žien a našich anjelikov, budem mať v pamäti veľmi dlho. Ten pokoj, lásku a veľa pozitívnej energie bolo cítiť všade naokolo, no hlavne si ich odnášam vo svojom vnútri.  Tento víkend mi dal veľa.  Veľa odpovedí, veľa sĺz, veľa lásky, veľa smiechu a aj naozaj veľa nových otázok. Monika, ďakujem. Dúfam, že sa vidíme na pokračovaní :-)
Lenka H.

Veľmi pekne ďakujem anjelom a Monike, že som mohla stráviť úžasný víkend s úžasnými ľuďmi, v harmonickom prostredí. Z každej vety, ktorá odznela, z každej aktivity som si vzala to svoje, čo má pre môj život význam. Anjelom a Monike patrí za mňa veľké ĎAKUJEM.
Janka

Super víkend. Veľa mi to dalo do života. Som rada, že som spoznala Moniku (snívala som o tom) a veľa nových dievčat. Oddýchla som si a zároveň som sa veľa naučila – a to ešte v peknom prostredí. Všetko bolo na jedničku.
Ešte raz zo srdca ďakujem za všetko dobré a pozitívne.
Účastníčka
Transformačný meditačný víkend
Ak zvažujete pobyt na transformačnom víkende, vrele doporučujem. Zažili sme krásny víkend s Monikou.
Ružena D.

Transformačný víkend s Monikou bol nádherný, plný harmónie, lásky, svetla, objatí a milosti. Hlboké meditácie, uvoľňujúci tanec, vzájomná dôvera a potvrdenie viery.
Danka

Chcela by som sa zo srdca poďakovať Monike za úžasný víkendový pobyt, ktorý mi umožnil spoznať skvelých ľudí a podeliť sa o životné skúsenosti a životné pravdy. Monika so svojim ľudským prístupom našla cestu k našim srdciam a umožnia každej z nás uvedomenie si vlastnej hodnoty a duchovnej krásy, ktorú máme v sebe.
Angelina

Milá Monika,
rada by som vyjadrila obrovskú vďaku za tento víkend. Transformačný víkend sa nie nadarmo volá tak, ako sa volá, lebo cítim, že prišlo k zmenám. A to veľmi pozitívnym. Celý program, ktorý si pripravila, bol jedno prekvapenie za druhým. Tie zážitky, ktoré si odnášam, sú neskutočne úžasné. Odnášam si veľkú radosť na duši, dobrý pocit z ľudí, ktorých som tu stretla a teším sa na ďalšie stretnutie s tebou. Pretože verím, že ich bude ešte veľa. Obrovské ďakujem.
Jana
Transformačný meditačný víkend
Ďakujem za hlboký transformačný víkend, ktorý mi veľmi pomohol nájsť samú seba. Dostala som veľa nových podnetov nato, ako sa vysporiadať so životnými skúškami, ako im čeliť. Naučil ma a ukázal mi, kde je jadro môjho problému. A ukázal smer, cestu, ako ho riešiť. Ďakujem za všetky vhľady. Som Ti Monika naozaj vďačná.
Lenka

Monika, chcem sa Tebe a anjelom a všetkým, čo Ťa sprevádzajú, poďakovať za Tvoju prácu. Obdivujem s akou jemnosťou a trpezlivosťou si viedla toto víkendové stretnutie. Ďakujem za zastavovanie a ukázanie, ako treba nechať doznieť energiu. Bola to pre mňa neskutočná škola. Toto stretnutie som si dala ako darček a dostala som tak neskutočný dar, že ho nedokážem opísať slovami. Som Ti tak vďačná a všetkým dievčatám, čo tam boli tiež. Ďakujem.
Lucia

 

Stôl hojnosti

Transformačný meditačný víkend

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM